Cestování

 

Restaurace nedaleko Jilemnice vítá malé i velké hosty. Vyrazit tak můžete na rodinný oběd, schůzku s obchodním partnerem, či rovnou uspořádat velkou oslavu. V restauraci pro vás připraví jedinečný zážitek - skvělé jídlo, příjemnou atmosféru a profesionální obsluhu.

Ostrov Gozo je součástí maltského souostroví a rozhodně se nenechá zahanbit o něco známější Maltou. V této lokalitě vás čeká dechberoucí příroda, teplé moře a spousta sluníčka. Městečko Xlendi je klidnou lokalitou, ovšem rozhodně se zde nebudete nudit.

Chráněná krajinná oblast Třeboňsko je známá hlavně díky rybníkům, vyrazit však můžete také do lesů. Například na pěší túry či za cykloturistikou. Pokud nepatříte mezi milovníky aktivní dovolené, i na vás zde čekají další možnosti, díky kterým si svou dovolenou v Třeboni užijete.

Ubytování Příbram mě jedním slovem nadchlo. Musím uznat, že jsem si ubytování na tomto místě, a to přesně v malebném penzionu v Příbrami skutečně užila. Jelikož miluji Titanik, a nejen film jsem již viděla asi stokrát, ale také jsem navštívila i lední show, která se nesla v duchu Titaniku byla pro mě volba ubytování na tomto místě zcela...

V dnešní omezené době je složité se vydat na pořádnou dovolenou. Neměli byste ale zanevřít na pobyty v přírodě, které jsou důležité nejenom pro dospělé, ale hlavně také pro děti. Letos vsaďte na naše hory - a nejenom dovolenou, ale také pobyty pro školy naplánujte třeba v Krkonoších.

Vydali jste se do okolí Jilemnice a hledáte skvělou restauraci, v níž si žaludky naplníte podomácku připravenými lahodnými specialitami? Zavítejte do moderní restaurace Benecko, která je vyhlášená právě svou vynikající kuchyní. V jídelním lístku se nachází jak tradiční česká jídla, tak i známé mezinárodní speciality nebo dokonce domácí zmrzlina. Z...

Přemýšlíte, že nějaký termalpark navštívíte? Není nad čím přemýšlet, bazény s horkými prameny jsou mezi lidmi velmi oblíbené. Ovšem málokdo tuší, jaké příznivé účinky má termální voda na naše zdraví. Pojďme se s nimi seznámit, možná vás jejich benefity překvapí.

Kyjov - srdce Slovácka - překypuje bohatou nabídkou kulturních akcí a turistických památek, vč. překrásných přírodních scenérií, výborného vína a jídla. Pro rok 2015 je pro návštěníky Kyjova připravena celá řada zajímavých akcí.

Chystáte se vydat do krásné a nedotčené přírody? Beskydy na kole jsou super tipem, jak si konečně odpočinout od každodenního shonu a vydat se na prodloužený víkend do krásné kopcovité krajiny s nádhernými výhledy. Jaká místa si nesmíte nechat ujít?