Ubytování Příbram jsem si vychutnala plnými doušky

12.08.2021

Ubytování Příbram mě jedním slovem nadchlo. Musím uznat, že jsem si ubytování na tomto místě, a to přesně v malebném penzionu v Příbrami skutečně užila. Jelikož miluji Titanik, a nejen film jsem již viděla asi stokrát, ale také jsem navštívila i lední show, která se nesla v duchu Titaniku byla pro mě volba ubytování na tomto místě zcela jasná. Když tedy manžel hledal vhodné ubytování, penzion Příbram a pokoj ve stylu Titaniku pro něj byl jasným znamením, že budu rozhodně nesmírně šťastná, pokud se na tomto místě necháme ubytovat a měl pravdu.

Ubytování Příbram mě velmi mile překvapilo

Ubytování Příbram mě velmi mile překvapilo po všech směrech. Vstřícný personál, krásné čisté pokoje, které byly přesně ve vybraném stylu, a navíc dokonalá kuchyně. Co víc by si mohl člověk od své dovolené přát, není tomu tak? Penzion Příbram byl skutečně famózní a naše "kajuta", jak jsem s nadsázkou říkala našemu pokoji, byla také naprosto úchvatná. To samé se dá tvrdit i o zahradní restauraci, kterou jsme každý den v hotelu navštěvovali. Každý večer zde hrála příjemná hudba a já i manžel jsme odcházeli skvěle najezení. Jídlo bylo dalším skvělým bodem naší úžasné dovolené.

Jako kdyby nám bylo opět dvacet let

Musím uznat, že mě toto místo trochu vrátilo zpátky v čase. Cítila jsem se zde, jako by mi bylo opět dvacet let a zažívala jsem svoji první lásku se svým skvělým mužem. Až tak úžasně na nás zapůsobilo právě toto ubytování. Příbram mě tak doslova a do písmene překvapila tím, co všechno svým návštěvníkům umí nabídnout a jak romantická dokáže být. S nadsázkou by se dalo říci, že to byl doslova milenecký azyl. Příbram je mimo jiné velmi romantickým místem, které je plné překvapení a toto ubytování mu dává ještě větší říz. Mimo jiné je již nyní více než jasné, že jsem na tomto místě nebyla naposledy a že se za rok na místo činu opět ráda vrátím i se svým mužem a třeba i s dětmi.