Restaurace v Jilemnici: Perfektní podnik pro různé příležitosti

23.10.2022

Restaurace nedaleko Jilemnice vítá malé i velké hosty. Vyrazit tak můžete na rodinný oběd, schůzku s obchodním partnerem, či rovnou uspořádat velkou oslavu. V restauraci pro vás připraví jedinečný zážitek - skvělé jídlo, příjemnou atmosféru a profesionální obsluhu.

Restaurace v Jilemnici

Restaurace v Jilemnici má pro vás připravené kvalitní menu inspirované přírodou, okolními lesy i místní bylinnou tradicí. Menu je nadčasové a elegantní, kombinuje českou i mezinárodní kuchyni. Postaveno je na sezónních a lokálních surovinách. Restaurace nenabízí stálý jídelní lístek, pokaždé tak můžete objevit nový lahodný pokrm. Kuchaři oživují zapomenuté české speciality, s citem a využitím nejmodernějších gastronomických metod.

Jilemnice restaurace

Jednou ze zajímavostí, které restaurace nabízí, je otevřená kuchyně. Můžete tak na vlastní oči sledovat, jakou péči kuchaři věnují přípravě pokrmů. Neuniknou vám různé vůně a akční atmosféra kuchyně. Pohled na sehraný tým kuchařů vám zpříjemní čekání na jídlo. Restaurace láká na chutě z celého světa, ochutnat můžete mezinárodní speciality i českou klasiku. Udělejte si výlet do Jilemnice, restaurace vám nabídne příjemný zážitek se skvělým jídlem.

Restaurace Jilemnice

Restaurace Jilemnice pro vás připraví tabuli od 4 do 80 osob. S venkovní terasou se kapacita zvyšuje na 120 osob. Prostor se tak skvěle hodí i pro pořádání různých oslav. Restaurace pro vás připraví raut dle vašich představ. Děti jsou zde nadmíru vítány, restaurace je spojená s hotelem. Děti se tak mohou zabavit na prolézačkách a skluzavkách, zatímco budete čekat na své jídlo. Zároveň jde o skvělé místo pro uspořádání dětské oslavy.

Restaurace Jilemnice nabízí lahodné pokrmy, na kterých si pochutnáte. Moderně vybavené prostory jsou vhodné pro firemní i společenské akce i odpočinkové posezení s dobrým jídlem a pitím.