Zrcadlová skříňka s osvětlením potěší i ty nejnáročnější

08.06.2020

Zrcadlová skříňka s osvětlením se hodí do jakýchkoli prostor, kde je nadměrná vlhkost. Nejen do malých či velkých koupelen. Díky ní získáte tolik potřebný úložný prostor, ale ještě navíc i esteticky pěkný kousek nábytku. Vše je doplněné LED osvětlením, které vám dodá dost světla v blízkém prostoru skříňky. Prodávají se v několika velikostech.

Zrcadlová skříňka s osvětlením
Zrcadlová skříňka s osvětlením

Prostor skříněk je velkorysý

Předností zrcadlové skříňky s osvětlením je hlavně její velkorysý prostor, do kterého můžete úhledně naskládat vše, co budete potřebovat. Prodává se hned v několika velikostních provedeních. Také zrcadlové otvírání má několik variací. Můžete si vybrat buď jednokřídlovou, dvoukřídlovou nebo trojkřídlovou variantu. Všechny jsou opatřeny panty s pomalým zavíráním, ty zabraňují prudkému nárazu.

Na výrobu se používají kvalitní materiály

Zrcadlová skříňka s osvětlením je vyráběna z hliníku. Tento kvalitní materiál je potažen vypalovaným lakem. Zrcadlo, které je umístěné na přední straně, má špičkově broušené a jemně doleštěné hrany. To zaručuje velkou odolnost nábytku vůči vodě, a proto se používá nejčastěji do koupelen a jiných místností, kde je vysoká vlhkost. Také její design je moderní a osvěžující.

LED osvětlení šetří energii

Hlavně skříňky do koupelny mají hned několik druhů osvětlení. Na horní část se umisťuje takzvané přímé osvětlení. LED světlo se vsazuje do vypískovaného pruhu a zaručuje vám pohodlný pohled do zrcadla. Nepřímé osvětlení neboli spodní osvětlení se umisťuje dolů na skříňku. Zajišťuje dostatek světla v prostoru směrem k umyvadlu. LED osvětlení také šetří elektrickou energii a nezvyšuje zbytečně vaše finanční náklady.

Zrcadlová skříňka s osvětlením je nenáročná na údržbu a odolá i vysoké vlhkosti a teplu. Kvalitní skříňky splňují CE normy.