Zemní a výkopové práce Benešov

10.04.2018

Pro bezchybné zemní a výkopové práce Benešov, Praha, stejně jako například k odbahňování rybníků, se mají zvát znalí odborníci s náležitým vybavením. Práce prováděné firmou Libora Pospíšila se konají v lokalitách okolo Benešova, což není podmínka. S využitím vlastního technického zázemí se zemní a výkopové práce Benešov, Praha dělají bez navyšování investic. Na webu firmy je k nahlédnutí nabízená technika, kam patří například minibagr, pásový bagr, nebo i pásový minibagr či traktorbagr. Zmíněné stavební stroje, avšak také hutnící techniku, stavební plošiny a všechno nutné nářadí půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha rovněž zapůjčuje.

Pásový Minibagr CAT 302.7D
Pásový Minibagr CAT 302.7D

Uvedené minibagry, bagry, traktorbagry, jakož také plošiny, smykové kolové nakladače, funkční pracovní teleskopická plošina (rameno), nebo zametací vůz se půjčují za smluvní ceny, souhrný ceník je zájemcům k dispozici na webových stránkách společnosti. Půjčovna stavebních strojů Benešov, se zaměřuje na zápůjčku strojů v lokalitách u Benešova, kolem Prahy a městech Středočeského kraje. Pro potenciální zákazníky je přirozeností vyškolená obsluha pronajímané techniky. Dobrá půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je přichystána pro soukromníky stejně jako pro firmy.

Ale i nákladní autodoprava Benešov, Praha slouží jednotlivcům a podnikům. Ceny za půjčení nákladních vozidel Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy, stejně jako podmínky půjčení objevíte na webových stránkách společnosti. Libor Pospíšil půjčuje svá vozidla, díky tomu jsou služby, servis a cena za pronájem velmi obstojné. Kromě aut Tatra, Renault, Iveco, Man se pronajímá třeba Ginaf 380 s hydraulickou rukou a podvalník pro přepravování těžkých strojů do třiceti tun.

Firma je zaměřena i na pronájem hutnící techniky, ještě dovede přistavit a pronajmout velkoobjemové kontejnery, vykoná nutné demolice a bourací činnosti, provede rozřezání asfaltu a betonu.