Vytvoříme vám kvalitní promovideo, video upoutávky, svatební video - vždy kvalitně a rychle

14.07.2020

V současnosti neexistuje dokonalejší prostředek, který zachytí nezapomenutelný moment, popřípadě představí vaši společnost nebo vaše výrobky, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Kvalitní svatební videa
Kvalitní svatební videa

Zachyťte zásadní událost ve vašem životě pomocí videoprodukce

Zaujal vás zajímavý příběh lidí, o kterých by i veřejnost měla vědět, anebo je některý životní příběh tak silný, že by se měl zachovat? Pak jsme tu pro vás právě my. Odborný tým kameramanů s profesionálním vybavením vám pomůže s realizací vašeho dokumentu, repotáže, záznamu koncertu i dalších živých vystoupení. Pracujeme pak s různým počtem kamer.

Reklamní spoty jako propagace vaší firmy

Dokonalým prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, či kupříkladu firemní záměr, je právě opět video záznam. Náš odborným tým vám dokáže natočit profesionální reklamní spoty, na kterých budou vidět výhody vašeho záměru či zvýrazněna pozitiva předváděného produktu. Natáčíme také instruktážní videa a propagační videa pro muzea, nebo společnosti. V případě že pořádáte kulturní, nebo společenskou akci, můžete na sebe upozornit pomocí promovidea či video upoutávky.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám kvalitní svatební video natočíme. Když jej po určité době opět shlédnete, rozhodně se nebudete nudit a vždy přijdete na něco nového. Používáme kvalitní techniku a nabízíme až 4K-UHD rozlišení a pokaždé stabilní a ostrý záběr.