Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

05.08.2020

Pomýšlíte na pořízení nové podlahy do své kuchyně, do obývacího či dětského pokoje? V současnosti jsou velmi oblíbené právě vinylové plovoucí podlahy. Vinyl je totiž univerzální krytinou, která se dá využít v každé místnosti. Za největší přednosti vinylu se považuje průžnost, velká mechanická odolnost, vodělodolnost, příjemný došlap, snadná údržba a hlavně rozumná cena.

Vinylové plovoucí podlahy
Vinylové plovoucí podlahy

Proč právě vinyl?

V případě vinylové plovoucí podlahy se je možné setkat rovněž s názvem PVC, která ale zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tuto podlahu seženete v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Je možné si pořídit celé role, čtverce či třeba lamely, záleží pouze na vaší preferenci, kterou máte při nákupu vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava - tyto podlahové krytiny v současné době zakoupíte po celé ČR. Doporučujeme vám ovšem vybrat si podlahu na vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde si je možné vybrat z mnoha provedení.

Věčné dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou klasika, která je k vidění nejenom ve starších místnostech. V dnešní době jsou stále populární, i přestože jim konkurují PVC krytiny nebo koberce. Pokládka plovoucích parket pak beze sporu není tak složitá, jak by se třeba mohlo zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Vynikají jedinečnými tepelnými vlastnostmi, disponují velmi dlouhou životností a samozřejmostí je rovněž široký výběr ze spousty povrchových úprav. Rozhodněte se i vy pro nákup dřevěné podlahy. Brno, resp. Tišnov u Brna, je sídlem společnosti s názvem Podlahy Stylefloor, kde si je možné vše pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy je možné vybírat i z pohodlí svého domova. Můžete si tak promyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva či třeba marmolea, určitě bude váš výběr správný. V oblasti podlahových krytin je pak rozhodně z čeho vybírat.