Videoprojekce a ozvučení akce: Pronájem vybavení a nabídka kvalitních služeb

15.11.2021

Kvalitní technické vybavení je potřebné pro různé webináře, školení, online akci či koncerty a podobně. Díky možnosti pronájmu získáte vše potřebné, přičemž vybavení zvládnete objednat snadno on-line. Zároveň jsou nabízeny také služby - obsluha techniky či fotograf a postprodukce.

Videoprojekce

Pokud potřebujete zařídit videoprojekci pro svou akci, obraťte se na profesionály. Ti vám poskytnou návrh řešení obrazové projekce. Vyberou vhodný projektor a typ videoprojekce. Kromě projekčního plátna lze využít produkci z LED stěny. Samozřejmostí je také videoprocesing a videorežie. Tyto prostředky vám pomohou oslovit publikum pro prezentaci. Možností je celá řada, jistě tak společně najdete to pravé řešení pro vaše potřeby.

Ozvučení akce

Ať už se rozhodnete pro videoprojekci, či nikoliv, kvalitní ozvučení akce by rozhodně nemělo chybět. Jestliže sháníte pouze spolehlivou techniku, můžete si ji pronajmout. V nabídce je však samozřejmě také možnost využít služeb zkušené obsluhy, která se postará o perfektní ozvučení. Ať už potřebujete hudební podklad, DJe, či zajištění mluveného slova na konferenci. Při ozvučení jsou zváženy všechny důležité aspekty, takže je dosaženo toho nejlepšího výsledku.

Konferenční technika

Kromě videoprojekce a ozvučení akce můžete využít i řadu dalších služeb. V nabídce je například osvětlovací technika a nasvícení prostor, zvolit lze i efektová světla, mlhu a další. K pronájmu je nabízeno také pódium s pódiovou technikou, konferenční technika či tlumočnická technika. Kromě toho je dostupná také video technika pro záznam například pro promo materiály, společně s fotografickými službami a případně i foto koutkem.

Díky široké nabídce a specialistům v oboru najdete to nejlepší řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Ať už chystáte jakoukoliv akci.