Úspěšná detoxikace těla a jak na to

30.09.2022

Marion detoxikuje, imunita léčí - pomozte svému tělu zbavit se toxinů, aby mohlo správně fungovat.

Bylinné preparáty firmy Marion jsou vytvořeny na základě celoživotních zkušeností MUDr. Josefa Jonáše s toxiny a účinnou očistou těla. Toxiny přijímáme z prostředí (např. těžké kovy, elektrosmog), z potravy (plísně, bakterie), ale také se tvoří v našich tělech (mikrobiální toxiny vylučované např. boreliemi nebo koky). 

Naše tělo mohou zatěžovat také psychické toxiny (dlouhodobě nezpracované silné emoce, nadměrný stres). 

Preparáty Marion jsou neustále inovovány a proto mezi nimi najdeme i ty, které pracují s mikrobiálními toxiny covidu, které - jak se ukázalo - často zůstávají v těle i po vyléčení se z této nemoci a dokáží unikat imunitnímu systému.

Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše

Systém detoxikace těla podle MUDr. Jonáše považuje za příčinu všech obtíží a nemocí právě toxiny zatěžující organismus. Vychází z předpokladu, že toxické zatížení oslabuje správnou funkci tkání a tím může časem docházet k rozvoji nemocí. Systém vychází z principů celostní medicíny a využívá pouze přírodní prostředky, které pomáhají tělu zbavovat se toxických zátěží.

Řízená a kontrolovaná detoxikace těla

Co to znamená? Řízená detoxikace těla je prováděna vyškoleným terapeutem pomocí metody EAV (elektroakupunktura podle Dr. R. Volla, která spojuje moderní techniku s principy TČM). Kontrolovaná detoxikace těla znamená, že terapeut může zjistit, zda již došlo k vyloučení toxinů z těla. Kromě toho, že se zjistí přítomnost veškerých škodlivých toxinů v těle, lze také odhalit stav vašeho mikrobiomu ve střevech, který má na starosti imunitu, objevit případné potravinové intolerance a také přijít na nedostatek mikroživin (minerálů, vitaminů a stopových prvků) v těle.

Detoxikace podle dr. Jonáše má za cíl zbavit tělo toxinů

Hlavním cílem detoxikace podle dr. Jonáše je zbavení se zatěžujících toxinů a obnovení rovnováhy organismu. Po procesu očištění je vhodné zaměřit se na životní styl (racionální strava, únosná míra stresu, dostatek pohybu).

Jak dlouho jezdíte v autě s rozsvícenou kontrolkou, než zavoláte mechanikovi? Řešíte závadu téměř okamžitě, že? A všímáte si se stejnou péčí i signálů těla, že je něco v nepořádku?