Účetní systém Pohoda přinese řád do vašeho účetnictví

12.05.2018

Vedete živnost a v účetnictví děláte chyby? Anebo pro svou práci účetního potřebujete kvalitní software? Patrně už jste někdy zaznamenali účetní systém Pohoda, který je variabilní a přehledný. Profesionální ekonomický systém Pohoda zjednoduší vedení evidence plateb a příjmů, přizpůsobí se všem uživatelům individuálně.

Účetní systém Pohoda
Účetní systém Pohoda

Zvolte si účetní systém Pohoda dle individuálních požadavků

Odborný ekonomický systém Pohoda je skutečnou jedničkou na trhu a spadá mezi žádané. Zmíněný účetní systém Pohoda bude vaším rádcem při vedení daňové evidence nebo účetnictví, díky tomu je využíván fyzickými i právnickými osobami. Nejvíce je používán podnikateli s velkým obratem, avšak je přínosný rovněž drobnějším živnostníkům, již více používají daňovou evidenci než užití výdajových paušálů.

Před samotnou instalací účetnictví Pohoda softwaru se tedy dobře rozmyslete, zda je pro vás výhodná daňová evidence nebo účetnictví. Pohoda totiž přináší neomezené možnosti pro oba typy evidence. Účetním firmám pak můžeme doporučit zvolit variantu s oběma typy. Souběžně je k mání i důležitá nadstavba programu účetnictví Pohoda pro skladování a fakturace.

Spolehlivý účetní systém Pohoda bude každému pomocnou rukou

Pro koupi programu účetnictví Pohoda můžete navštívit web Ucetni-systemy.cz, kde jsou k mání veškeré detaily o programech. V tabulce jsou veškeré možnosti systému, hlavně Mini, Lite, Profi, Standard, Jazz, navíc Komplet a Prémium, pak rozpoznáte, v čem je jejich síla. Základní licence si můžete jen ozkoušet. I když nechcete za ekonomický systém vynakládat příliš mnoho peněz, představte si zmenšení počtu chyb v účetnictví a časovou úsporu, jaké vám účetní systém Pohoda v budoucnu přinese.