Ubytování na Slovácku vám zajistí penzion U Kulky

03.08.2020

Kyjov - srdce Slovácka - překypuje bohatou nabídkou kulturních akcí a turistických památek, vč. překrásných přírodních scenérií, výborného vína a jídla. Pro rok 2015 je pro návštěníky Kyjova připravena celá řada zajímavých akcí.

Ubytování na Slovácku
Ubytování na Slovácku

Kultura, folklór, sport a penzion Kyjov

Turisté zde mohou poznat místní hudbu a tance na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, zatančit si při mnoha hudebních večerech s cimbálovou muzikou, navštívit expozici Hračky ze staré půdy nebo výstavu věnovanou Bohumilu Hrabalovi. Chystají se oblíbené voňavé Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří touží po komfortním ubytování v přátelské atmosféře, můžeme vřele doporučit Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, pití a přátelskou atmosféru ručí penzion Kyjov - penzion U Kulky - nacházející se v centru Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, rodinné atmosféry nabízí i perfektní zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Příjemně překvapeni budete rozhodně příznivými cenami, výtečným domácím jídlem doplněným o výborné moučníky nebo opékaná, uzená či grilovaná masa.

Kyjov a cyklistické stezky

Zastánci o něco náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion se nachází uprostřed Kyjova, takže si každý cyklista může vybrat dle náročnosti a délky stezku, která pro něj bude nejvhodnější. Za návštěvu stojí rozhodně Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.