Tetování na ruku aneb jak vybrat nejlepší tetovací salón v okolí?

18.12.2020

Popularita tetování v dnešní době jenom roste. Tetování na ruku si nechávají dělat nejenom puberťáci, ale i lidé v trochu pokročilejším věku jako symbol určité životní události nebo motta, jímž se řídí. I když počet tetovacích salónu neustále stoupá, určitě byste neměli podcenit výběr tetovacího salonu. Naopak se snažte vybrat si ten nejlepší možný salón s profesionálním přístupem a zkušeným tatérem.

Tetování na ruku
Tetování na ruku

U koho se nechat tetovat?

Tetování na ruku zase není tak složité, aby jej neodkázal udělat každý profesionální tatér. Jen málo z nich se ovšem specializuje na malé tetování na ruku, nebo dokonce na tetování na ruku dámské. Tetování na ruce už totiž není výsadou pouze mužů. Talentovaná designérka a ilustrátorka dokáže vytvořit opravdu hezká a zároveň decentní tetování, která nebudou překážkou ve vaší profesní kariéře. Jako žena určitě chcete, aby jemná kérka zkrášlila ruku stejně jako hezký prsten nebo náramek.

Bojíte se, že z prvního tetování couvnete?

Pokud je tetování na ruku nápisy vaše první, můžete mít samozřejmě choutky couvnout. Pro jistotu si závazně rezervujte datum nebo si klidně zakupte voucher. Tetování náramek na ruku není nic, čeho byste se měli obávat. O úmyslu nechat se tetovat se zmiňte i svým přátelům a představa jejich údivu vás určitě donutí k tomu, abyste si tetování na ruku pro ženy opravdu nechala udělat.

Jaký zvolit motiv?

Tetování na ruku náramek nemusí být zdaleka tak obyčejné, jak se může na první pohled zdát. Kreativní a zkušený tatér na základě vašich osobních požadavků a pocitů vytvoří jedinečné tetování, za použití bílého a černého vegan inkoustu. Od tetování na hřbet ruky se však neodtrhnete, a proto byste si měli dobře rozmyslet, jaký motiv vlastně chcete. U žen jsou oblíbené hlavně jemné florální motivy nebo motivy se skrytými symboly.

Při hledání nejlepšího tetovacího salónu dbejte i na reference ostatních zákazníků a kamarádů. Tetování na ruku jména nebo tetování na ruku růže si nechte vytetovat pouze od někoho, komu budete stoprocentně důvěřovat.