Studium cizích jazyků pro děti i dospělé aneb proč je tak důležité?

03.12.2020

Včasné studium druhého jazyka, například angličtiny, pomáhá připravit dětský mozek na lepší zvládnutí výzev vícejazyčného světa. Ve světě, kde se angličtina vyskytuje prakticky všude - na webových stránkách, domácích spotřebičích, hračkách, a hlavně v televizi, se musí naše děti prostě orientovat. A kdy jindy se začít učit anglicky než v dětském věku od 9 let, kdy mají největší prostor pro přijímaní a vštěpování nových informací?

Angličtina pro děti Praha 4
Angličtina pro děti Praha 4

Angličtina pro děti Praha 4 aneb angličtina hrou

Jak lépe udržet dětskou pozornost, a přitom je ještě něco naučit? No přeci hrou a dostatečnou motivací. Také přístup lektora je důležitý. Angličtina pro děti Praha 4, zajistí, aby měly děti dostatek pozornosti, ve skupinách jsou pouze 3 - 5 dětí, které komunikují nejen mezi sebou, ale samozřejmě také se zkušeným lektorem. Učení formou hry je bude opravdu bacit, a navíc si v kroužku najdou i nové kamarády. Taková interakce k mladém věku je velmi důležitá pro jejich budoucí rozvoj.

Němčina pro děti Praha

Nejenom angličtinu, ale i ostatní jazyky, jako třeba němčina, jsou důležité. Je pro budoucnost vašeho dítěte důležitá, protože němčina je v akademické komunitě velmi důležitá. Ve skutečnosti je na druhém místě jako nejčastěji používaný vědecký jazyk. Jedním z důvodů je to, že německý knižní trh je hned po čínském a anglickém vydavatelském průmyslu třetím největším na světě. Němčina pro děti Praha pomůže vašim ratolestem s osvojením si tohoto jazyka.

Kurz angličtiny Praha 4

Cizí jazyky se ale samozřejmě nemusí učit pouze děti. Pokud potřebujete zlepšit své jazykové schopnosti i vy dospělí, můžete navštívit kurz angličtiny Praha 4. Zkušení lektoři vám pomohou, ať už jste začátečníci, pokročilí nebo potřebujete jen procvičit anglickou konverzaci.

Umět se ve světě domluvit je důležité!