Striptýz show: Vyberte si z jedinečných balíčků pro vaši akci

09.02.2021

Pokud hledáte originální zábavu na party, pak je striptýz ideální volbou. Nabízí totiž netradiční zábavu, která rozhodně zaujme. Zvolit přitom můžete tematickou show, anebo si vybrat rovnou komplexní balíček, ve kterém získáte řadu praktických služeb.

Rozlučky se svobodou pro nevěstu

Jedním typem akcí, kde by striptýz rozhodně neměl chybět, jsou rozlučky se svobodou pro nevěstu i ženicha. Rozproudíte tak atmosféru večera a nevěstě či ženichovi zaručíte jedinečný zážitek. V nabídce agentury najdete rozmanité druhy striptýzu, takže můžete volit přesně dle vkusu. Zvolit však můžete i komplexní balíček služeb, který se hodí pro party ve velkém stylu.

Striptýz balíčky

Striptýz balíčky jsou nabízeny v různých variantách. První možností je mini rozlučkový balíček, ve kterém je welcome drink, balónková výzdoba a vystoupení striptérky či striptéra. Pokud hledáte něco více, zvolte standard balíček. Kromě zajištění klubu a výzdoby si užijete také jízdu limuzínou. Jestliže hledáte opravdový luxus zahrnující všechny potřebné služby pro dokonalý večer, vybírejte z premium či exkluziv balíčku, díky kterému vám nebude nic chybět.

Striptýz Liberec

Kromě specifických balíčků můžete vybírat také z tradičních, či méně tradičních striptýzových show. Přizpůsobeny jsou na různá témata - Vánoce, fotbal, pracovní pohovor či třeba narozeninový striptýz. V nabídce je celá řada dalších možností, přičemž dostupný je striptýz Liberec, ovšem i další města jako Brno, Praha, Plzeň a mnoho dalších. A to samozřejmě včetně širokého okolí. Ať už tedy party pořádáte kdekoliv, o striptýzovou show rozhodně nepřijdete.

Striptýz nabízí zábavu pro dámy i pány, přičemž se hodí na různé akce. Tato show se tak může stát součástí programu narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou či třeba soukromou zábavou pro obdarovaného.