Stříbrné prsteny: Oblíbené šperky s okouzlujícím designem

16.10.2022

Jedním z velmi oblíbených materiálů pro výrobu šperků je stříbro. Stříbrné prsteny jsou elegantní, a přitom působí luxusně. Dostupné jsou za příznivé ceny, vybere si tak každý. Hodí se pro různé příležitosti a skvěle podtrhnou váš osobitý styl.

Stříbrné šperky

Stříbro je ve srovnání se zlatem o něco měkčí. Proto je důležité o prsteny správně pečovat, aby stále vypadaly skvěle. Stříbrné prsteny jsou vhodné pro každodenní nošení, ovšem v některých situacích je dobré je sundat. Materiál byste neměli vystavovat prachu, potu a vodě. Ve styku s některými látkami totiž hrozí změna barvy materiálu. K té může docházet přirozeně postupem času, ovšem prsteny ze stříbra zvládnete snadno vyčistit i doma a dodat jim tak okouzlující lesk.

Jednoduchý design

Nabídka prstenů je pestrá, snadno tak vyberete to pravé dle svého vkusu. Velmi oblíbené jsou decentní šperky bez složitého zdobení. Jednat se může o prsteny bez kamínků, které jsou zajímavě tvarovány do různých motivů - květiny, motýlci, mašličky a podobně. Další variantou jsou pak jednodušší tvary prstenů, které se drží klasického tvaru, ovšem jsou ozvláštněny různými prvky, mezi které patří různé propletení a ohýbání prstenu, čímž vzniká jedinečný design.

Perly a kamínky

Velmi oblíbené jsou také prsteny zdobené perlami a kamínky. Dostupné jsou prsteny s výraznými perlami v různých barvách, které zaujmou na první pohled. Podobné jsou také prsteny s velkými kameny, přičemž vybírat můžete z různých variant - safír, granát, ametyst, či třeba růženín. O něco decentnější variantou jsou jemné prsteny zdobené drobnými kamínky. Ty mohou být v řadě či třeba zdobit jen část prstenu.

Nabídka stříbrných prstenů je opravdu pestrá. Dostupné jsou navíc nejen zdobené varianty pro ženy, ale i neutrální prsteny pro muže.