Správný průběh stavby nebo rekonstrukce zajistí stavební či technický dozor

13.07.2020

Plánujete výstavbu domu nebo jiného objektu? Nebo snad potřebuje vaše nemovitost rekonstrukci? Pak se vám jistě bude hodit stavební dozor nebo technický dozor, který zajistí, že vše proběhne bez problémů. Technický dozor či stavební dozor je navíc ve vybraných případech nezbytností. Z toho důvodu více neváhejte a vyberte si takový, který vám zajistí prvotřídní služby.

Technický a stavební dozor
Technický a stavební dozor

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Potřebujete toho správného člověka vykonávajícího stavební dozor či technický dozor? Pak vyzkoušejte stavbyadozory.cz, kde je k dispozici široká nabídka profesionálních služeb. Můžete si zde zajistit technický nebo stavební dozor investora, vyřízení přejímky domu nebo bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), zjistění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo poskytuní odborného poradenství. Je jedno, jestli máte před sebou realizaci menší nebo větší stavby, dozoru a jeho výběru byste měli pokaždé věnovat dostatečnou pozornost.

Technický dozor pro čerpání peněz

Zákon přesně definuje, v jakých případech se bez technického a stavebního dozoru neobejdete. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo rekonstruuje či staví svépomocí. Stavební dozor pak spolu se stavebníkem dohlíží na dodržování všech nezbytných předpisů. Technický dozor je pak nezbytný tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. Ve specifických případech tedy není možné tuto část stavby zanedbat.

Kdo je to ale vůbec technický dozor investora a o co se stará? Tento člověk je k dispozici investorovi a radí mu například již v projektovací fázi. Dokáže vám tak klidně ušetřit nemalé peníze. Pak dohlíží na průběh stavby a hlídá možné problémy. Na internetových stránkách stavbyadozory.cz je lze najít odborný dozor, který vše potřebné zařídí za vás, a tak vám ušetří čas a také sníží výdaje.