Spolehlivé krby a krbová kamna

18.03.2019

Firma ProfiKrby staví originální krby: profesionální výrobky zhotovené dle přání zákazníka, jež pracují s mnoha kombinacemi krbových vložek - designovými, k tomu ještě podle kompletního výkonu a podle skutečného využití. Výtečná krbová vložka Kobok zastoupí každá stavěná krbová kamna, má až desetihodinovou akumulační dobu, má společenskou a estetickou úlohu v domácnosti.

Krbová kamna Thorma kachlová
Krbová kamna Thorma kachlová

Komplexní úhrn tepelných produktů obsahuje krbové vložky Kobok, potřebné stavební materiály na krby, pomůcky na tepelné rozvody, rozličná krbová příslušenství a doplňkové zboží, ověřená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, efektivní kouřovody s příslušenstvím, pohromadě s veškerými postupy, čištěním a udržováním krbů. Výčet služeb pojímá čištění komínů. Případní zákazníci, jež interesují akumulační krby, krby doplněné akumulačním materiálem u krbové vložky, popřípadě ve spalinové trase i na krbovém plášti, můžou využít energie z vody soustředěné do akumulační nádržky. Takto vystavěné krby jsou energeticky výhodnější, jsou významně přínosné pro domácí ekonomiku i životní prostředí vůbec.

Sortiment firmy ProfiKrby je soustředěn na spolehlivá krbová kamna Thorma, účelná krbová kamna Thorma s výměníkem, designová krbová kamna se vzhledem krbu, akumulační krbová kamna i stále populární sporáky na tuhá paliva. Podstatným detailem, kterého si musí cenit jednotliví zájemci o skvělá krbová kamna, krbových kamen a sporáků značky Thorma, jsou významné rezervní díly, kam můžeme řadit kupříkladu vyzdívku a náhradní skla pro krbová kamna.

Jednotlivá krbová vložka se vybírá podle konkrétních parametrů: účinnost, průměrný hodinový výkon, přesné rozměry dveří, přesné rozměry sirky s rámem, provedení, a ještě daný průměr kouřovodu. Pro potenciální zájemce je připravená krbová vložka, jež je skladem v desítkách podobenství. Před samotnou volbou a nákupem se spojte s našimi zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni poradit, která krbová vložka se ideálně hodí ke konkrétnímu objektu.