Sojový vosk na tvorbu svíček velmi mile potěšil moji manželku

07.12.2022

Sojový vosk na tvorbu svíček skutečně velmi mile potěšil moji drahou manželku, která ráda vyrábí nejen svíčky, ale také domácí mýdla či se věnuje keramice a celé řadě dalších kreativních záležitostí. Tvorba svíček ji ovšem ze všech činností, kterým se pravidelně věnuje naplňuje ze všech nejvíce. Z tohoto důvodu jsem jí pořídil sojový vosk pro tvorbu svíček, do kterého stačí už jen přidat vhodné vonné esence a také barviva, která jsou rozpustná v oleji. Výsledná svíčka, kterou manželka vytvořila na první adventní neděli byla naprosto dokonalá a skvěle dotvořila vánoční pohodu u nás doma.

Tabletová regenerační sůl prodlouží život i vaší myčce

Tabletová regenerační sůl je pro mě osobně skvělým pomocníkem v domácnosti. Tato regenerační sůl se používá především jako takzvané regenerační činidlo takzvaných ionexových kolon, a to pro odstranění hořčíku, popřípadě vápníku buď v domácích úpravnách vody či v klasických myčkách na nádobí. Poradit si umí se všemi zařízeními pro změkčování vody. V naší domácnosti manželka sůl používá především do myčky, kdy sůl přidává do přihrádky k tomu určené. Díky jejímu pravidelnému používání nám myčka bez větších problémů slouží již pěknou řádku let. Díky kompaktnímu vzhledu je navíc sůl velmi praktická a multifunkční. Její nespornou výhodou je také nulová prašnost a to, že se nedrolí.

Mořská sůl do bazénů pro mě byla velkým překvapením

Mořská sůl do bazénů pro mě byla vloni v létě skutečně velkým překvapením. S mořskou solí do bazénů, které mají nainstalovanou solonizační jednotku jsem se totiž setkal úplně poprvé. Přitom se v domácích bazénech používá již nějakou řadu let. Tato sůl se často označuje jako takzvaná biosůl a to zejména díky svým špičkovým vlastnostem, které podléhají i velmi přísným kritériím. Mimo jiné jsem se dozvěděl, že je možné ji používat i jako mořskou jedlou sůl, jelikož splňuje veškeré nároky. Je to neuvěřitelné, že? Já ji ovšem používám výhradně do svého bazénu, ve kterém je absolutně dokonalým zdrojem kvalitní soli pro mou solonizační jednotku.