Samolepky na hokejku aneb kolik toho polep vydrží?

05.11.2021

Pokud se podíváte na profesionální hokejisty v NHL nebo v české extralize, pak relativně rychle zjistíte, že někteří z nich mají na hokejkách své vlastní samolepky. Obdobná je ovšem situace také ve světě florbalu, kde si hráči na hokejky nalepují originální samolepky.

Jestliže byste se takovýmto osobnostem chtěli přiblížit nejenom v herním stylu, ale také ve vzhledu hokejek, není nic jednoduššího než si objednat několik originálních samolepek ze specializované společnosti.

Proč mít na hokejce samolepku?

Specializovaná firma prodávající samolepky na kolo nebo na hokejku nabízí ve svém portfoliu celou řadu samolepek, z nichž si určitě vyberete. Důvodem k jejich koupi bude primárně snaha o úpravu hokejky směrem k větší originalitě a vlastnímu stylu. Samolepku byste si ovšem měli pořídit i kvůli snadné identifikaci vlastníka hokejky.

Zvláště pokud hrajete na velkých turnajích, může se vaše hůl zamíchat mezi ostatní hokejky. Jakmile na ní však bude nalepena samolepka s vaším jménem a číslem, nemůže být pochyb o tom, kdo je jejím vlastníkem.

Kolik toho samolepka vydrží?

Jako zkušení hráči určitě víte, že samolepky na hokejku musí disponovat prvotřídní odolností. Během hry totiž dochází k osekávání, odírání a dalšímu fyzickém kontaktu s hokejkou soupeře, což vzhledu samolepky dvakrát nepřidá. Samolepky od specializované společnosti však vydrží opravdu hodně, neboť se pyšní životností mezi 5 až 8 roky v závislosti na jejím umístění a laminaci. Jakmile se samolepka začne odloupávat nebo drolit, není nic jednoduššího než ji vyměnit za novou.

Kolik nová samolepka stojí?

Moderní samolepky na helmu nebo na hokejku jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších dostupných materiálů ve kvalitě 3M. Kromě toho jsou odolné vůči vodě i fyzickému poškození, což se na hokeji nebo florbale stoprocentně hodí. I přes všechny vynikající vlastnosti samolepky nedisponují přemrštěnou pořizovací cenou. V renomovaném e-shopu je můžete zakoupit už za 100 Kč. Záleží ovšem na konkrétním typu samolepky, její složitosti a barevném designu.

Chcete-li si upravit hokejku na florbal nebo na hokej, klidně si pořiďte odolnou samolepku. O její životnost nemusíte mít starost, protože bude parádu dělat několik dlouhých sezón.