Řidičák na VZV: Profesionální školení zaměstnanců

29.03.2022

Školení obsluh motorových manipulačních vozíků je velmi praktický a rozhodně se hodí ho využít. Neváhejte proto a vybírejte z různých kurzů, na základě kterých lze vystavit průkaz obsluh a doklady pro kontrolní orgány.

Školení vysokozdvižných vozíků

Školení vysokozdvižných vozíků slouží pro získání průkazu obsluhy motorových vozíků. Zaměstnanci během školení budou seznámeni s riziky, které vyplývají z obsluhy manipulačních vozíků. Získají také důležité informace o důležitých pravidlech obsluhy a manipulace s břemeny. Samozřejmostí je také obeznámení s péčí o manipulační vozík.

Řidičák na VZV

Během školení je část samozřejmě vyhrazena také pro praktickou část. Při té zaměstnanci získají potřebné dovednosti, aby mohli získat potřebný řidičák na VZV. Vybírat můžete ze základních kurzů všech tříd a druhů. Samozřejmostí je vystavení průkazů obsluh, případně opakovací školení a rozšiřující školení. Starosti si nemusíte dělat ani s termíny budoucích opakovacích školení, o těch za vás bude udržovat přehled samotná firma. Získáte tak vše, co je pro řidičák na vysokozdvižný vozík třeba, kurzy na VZV jsou komplexní a poskytnou potřebné znalosti a přehled.

Průkaz obsluhy motorových vozíků

Kurzy na vysokozdvižný vozík jsou nezbytností pro průkaz obsluhy motorových vozíků. Krom toho však pro vás vybraná společnost může zajistit také kontroly všech typů a kategorií a hlídání termínů pro případ končící platnosti TK. Dle individuálních požadavků můžete získat také poradenství v oboru, zprostředkování oprav a servisu všech typů manipulační techniky a mnoho dalšího. Na jednom místě získáte různé služby a nemusíte tak vše složitě řešit.

Školení obsluhy vysokozdvižných vozíků je pro mnoho zaměstnanců nezbytností. Neváhejte využít služeb zkušených komisařů.