Revize hromosvodu a elektrospotřebičů se rozhodně vyplatí

09.08.2020

Bezpečným, snadno dostupným a spolehlivým partnerem, který ve vašem objektu, firmě, administrativní budově nebo třeba výrobní hale realizuje revize hromosvodů a revize elektrospotřebičů, je společnost Elektro Revize Praha. Firma realizuje veškeré revize elektroinstalace v Praze, ale rovněž v celé republice za použití té nejmodernější techniky.

Revize hromosvodu a elektrospotřebičů
Revize hromosvodu a elektrospotřebičů

Na nás se můžete spolehnout

Firma Revize Elektro Praha měří zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, provádí montáže a opravy na rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí rovněž elektrorevize. Do kompetencí firmy patří také montáže, elektrorevize a rovněž opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 - 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, vypínačů ALSTOMHVX 22 kV - izolovaných vákuem a rozvaděčů GMA - izolovaných plynem SF6. Také firma nabízí plnění přístrojů plynem nebo měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem daná povinnost provádět revize elektrospotřebičů je nutné zejména kvůli bezpečnosti práce, ochraně i zdraví zaměstnanců. Zaměstnavatel má povinnost nechat provést revize elektrospotřebičů a to včetně revize hromosvodů. Firma Revize Elektro Praha se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování i přeměrení. Do revizních karet se pak zaznamenávají naměřené hodnoty.

I hromosvody potřebují revizi

Blesk je nebezpečným rizikem pro občany, zařízení, stavby, instalace i inženýrské sítě, a právě z toho důvodu se jako ochrana instalují hromosvody. Dalším ochranným činitelem je pak právě revize hromosvodů. Při stavbě nového hromosvodu se provádějí takzvané výchozí revize. Realizovány jsou rovněž mimořádné revize hromosvodů nebo periodické revize hromosvodů.