Restaurace TOP Benecko nabízí vynikající jídla za rozumné ceny

05.10.2020

Vydali jste se do okolí Jilemnice a hledáte skvělou restauraci, v níž si žaludky naplníte podomácku připravenými lahodnými specialitami? Zavítejte do moderní restaurace Benecko, která je vyhlášená právě svou vynikající kuchyní. V jídelním lístku se nachází jak tradiční česká jídla, tak i známé mezinárodní speciality nebo dokonce domácí zmrzlina. Z rozmanitého menu si určitě vyberete i vy.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Budete okouzleni nádherným interiérem

TOP restaurace Benecko se pyšní nejenom skvěle připravenými specialitami, ale také útulně a moderně zařízeným interiérem. Právě přátelské prostředí zajistí, že se v restauraci budete cítit velmi pohodlně. Zajímavostí je otevřená kuchyň, takže můžete na vlastní oči vidět, jak pod rukama talentovaných kuchařů vznikají chutné pokrmy. Takového zážitku se vám nikde jinde nedostane.

Proč navštívit Benecko?

Vydáte-li se mezi Vrchlabí a Jilemnici, pravděpodobně budete řešit otázku, kam do restaurace na Benecku. Tato oblast je mezi turisty velmi oblíbená, a to díky zřícenině hradu Valdštejn v Horních Štěpanicích nebo kamenné rozhledně na vrchu Žalý. Po výšlapu do 18 metrů vám určitě vyhládne. Proto byste měli mít ještě před cestou vyřešené rezervace restaurace Benecko. Do vnitřních prostor restaurace Benecko se vejde až 80 lidí. Kapacita může být za příznivého počasí navýšena o dalších 120 míst na venkovní terase.

Co si v restauraci TOP Benecko objednat?

Po vyčerpávajících túrách po Benecku vás určitě potěší nějaká místní specialita. Moderní horská restaurace Benecko láká především na pravé krkonošské kyselo, které je připravované podle tradiční receptury, a hlavně z přírodních surovin. Kvalitní suroviny jsou každý den čerstvé, což se pozitivně odrazí ve špičkové chuti.

Hledáte restaurace na svatební hostinu? Benecko a její Top restaurace je jedním z nejlepších míst, kde můžete svatebčany hostit. Na takovou hostinu všichni přítomní jen tak nezapomenou!