Rekonstrukce bytu lze provádět na klíč. Co tato služba obnáší?

28.06.2021

Měli jste to štěstí, že jste zdědili starý byt nebo se vám podařilo koupit starší nemovitost, ve které se nachází velké množství bytových jednotek? Pak si můžete mnout ruce, protože jste v současné krizi na trhu s nemovitostmi narazili na zlatou žílu. I přes osobní vlastnictví bytu se nemůžete moc radovat, protože ve starém bytě se samozřejmě nedá bydlet. Pro pohodlný život je třeba, aby nemovitost prošla důkladnou rekonstrukcí. Rekonstrukce bytu však nikdy nebyly jednodušší.

Koho na rekonstrukci objednat?

Rekonstrukce bytu byste určitě neměli provádět svépomocí. Jedná se totiž o dost komplexní a složitou stavební operaci, která je rozdělena hned do několika dílčích fází. Proto byste si vždy měli objednat profesionální společnost poskytující rekonstrukce bytu na klíč. Spolehlivá stavební firma od svého vzniku uspokojila tisíce zákazníků a řemeslníci se v praxi setkali prakticky se vším. Středem každého bytu je pochopitelně bytové jádro. Rekonstrukce této části tak bývá jednou z nejsložitějších činností.

Jak rekonstrukce probíhá?

Bytová rekonstrukce Brno je vždy rozdělena do několika dílčích fázích, aby bylo možné zajistit snadnější a přesnější průběh všech potřebných prací. Prvním krokem rekonstrukce bytu je prohlídka vaší nemovitosti. Na základě ní je poté stanoven návrh realizace a konkrétní cenová nabídka. Pokud s ní budete souhlasit, mohou se řemeslníci pustit do bouracích prací a stavby nového bytového jádra. Samozřejmostí je podepsání smlouvy o dílo, čímž jste chráněni před podvodem.

Kolik rekonstrukce bytu stojí?

Cena rekonstrukce jádra Brno bohužel závisí na příliš mnoha faktorech, než aby se dala generalizovat na více zakázek. Sazba za profesionálně provedenou rekonstrukci vždy souvisí s náročností bouracích i stavebních prací, a také na stavu vašeho bytu. Pokud byste chtěli nezávazně zjistit cenu konkrétně za váš byt, není nic jednoduššího než odeslat nezávaznou poptávku specializované stavební společnosti.

Rekonstrukce bytu Brno probíhají bez zbytečného odkladu a v nejkratším možném čase. Tím pádem se do svého nového domova můžete nastěhovat už brzy.