Prostředky na hubení škůdců, štěnic, mravenců, slimáků

01.09.2019

V internetovém obchodě Pasti.cz seženete funkční prostředky pro vypuzení a zahubení nezvaných škůdců z rodinných domů, bytů, ze zahrad a hospodářství. Jedinečné prostředky fungují v boji s myšmi, krtky, hlodavci, rusy, rybenkami a se šváby. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, obtěžující štěnice a hmyz jsou spolehlivě zlikvidováni či zapuzeni funkčními přípravky z obchodu Pasti.cz. 

Prostředky proti škůdcům
Prostředky proti škůdcům


Bohatá nabídka obchodu Pasti. cz zahrnuje rovněž odchytové klece na zvěř, fungující pasti na myši, krtky, potkany, hryzce, potřebné spreje na kuny a potřebné elektronické plašiče ptáků a zvěře. Sortiment obsahuje i více druhů funkčních jedových staniček, funkční odpuzovače zvířat proti okusu stromů, rozličné přípravky na plevel, různé dýmovnice proti krtkům. Bohatý sortiment zahrnuje také rozmanité travní směsi, substráty a hnojiva, či urychlovače kompostu. Internetový obchod Pasti.cz způsobí všem zahradníkům opravdové potěšení, na poli a zahradě již bude pokoj od nezvaných škůdců.

K dispozici jsou různé likvidační přípravky na odporné štěnice. Klienti si chválí akční set na štěnice, ve kterém jsou obsaženy postřik i odchytové pasti. Po aplikaci postřik na štěnice působí ještě týden. K definitivní likvidaci štěnice nám pomáhají také rozličné spreje na štěnice, roztoky, spolehlivé jsou rovněž dýmovnice. Drobný mravenec je protivníkem v domě, kuchyni, avšak i na zahradě. K účinným prostředkům na mravence se dají přiřadit rozmanité nástrahy, spreje na mravence, gely, nebo i biologické granuláty. Některé z prostředků působí i na jiný hmyz.

Dotěrný slimák dělá potíže téměř všem pěstitelům. Dotěrný slimák je úhlavním nepřítelem všech hospodářů. Účinný přípravek na slimáky je Ferramol. Přípravek Ferramol je hlavně účinný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Nabídka produktů pro hubení slimáků zahrnuje biologický prostředek Nemaslug, který pojímá živé organismy, které jsou přirozeným biologickým rivalem slimáků a hubí je dlouhodobě a plošně. Produkt Nemaslug je použitelný v hospodářské půdě, malých zahradách, rovněž i ve sklenících a otevřených prostranstvích.