Přírodní lékárna je místem, na které se často ráda vracím

02.12.2020

Miluji přírodní produkty, a tak je pro mě přírodní lékárna místem, na které se velmi často ráda vracím. Já osobně přírodním produktům přikládám skutečně velkou váhu. Domnívám se totiž, že v případě jakýchkoliv zdravotních problém, tedy alespoň těch banálních, je vhodné namísto po syntetických lécích raději sáhnout po přírodních produktech i kdyby to měl být pouze přírodní čaj, sprej či doplněk stravy. Přírodní produkty jsou totiž velmi často opomíjenými pomocníky v oblasti zdraví, a to je dle mého názoru skutečně velká škoda.

Čaje z přírodní lékárny
Čaje z přírodní lékárny

Byliny často mohou pomoci

Byliny velmi často užívám ve formě sypaných čajů. Používám je takřka kdykoliv a téměř na jakékoliv zdravotní problémy. Často po nich ovšem sahám zejména tehdy, když mě trápí problémy spojené s nachlazením či průduškami. Má maminka rovněž velmi ráda tyto bylinné čaje užívá, jelikož jí již mnohokrát jejich konzumace od zdravotních problémů napomohla. Často se v těchto čajích skrývá blahodárná violka trojbarevná či kopřivová nať, která přispívá zejména k pročištění těla a také k normální funkci močových cest. Mimo jiné má velmi příznivý vliv na naše kosti, vlasy k nehty.

Přírodní doplňky stravy podávám i svým dětem

Zejména v zimních měsících je zapotřebí podpořit křehkou dětskou imunitu správnými doplňky stravy. Můj syn tak pravidelně užívá přírodní doplňky stravy ve formě sirupů. Jedním z nich je velmi chutný sirup z extraktů z hub a také bylin, který je až 20x koncentrovanější než například sušený prášek z těchto příměsí. Syn si na něm mimo jiné velmi pochutnává a často si o něj i sám říká, což je skvělé. Já osobně rovněž užívám celou řadu přírodních doplňků stravy, a to po celý rok. Domnívám se totiž, že v době, kdy je naše imunita vystavena skutečně velké okolní zátěží, není nic lepšího než ji správně podpořit vhodnými doplňky stravy, které jsou čistě přírodní.