Přenosný LCD monitor vylepší vaši domácí kancelář

31.05.2021

Pokud pracujete v kanceláři, velmi rychle si zvyknete na určité výhody. Mezi největší patří obrovská pracovní plocha vašeho stolního počítače, sestávající často i z několika monitorů. Pokud pak jedete na služební cestu, nebo musíte nějakou dobu pracovat z domova, jen těžko si budete zvykat na malou obrazovku notebooku.

Pokud vám doma nebo na cestách chybí vaše pracovní plocha z několika monitorů, nemusíte si zoufat. Je zde elegantní řešení v podobě duálního LCD monitoru Misura, který připojíte k vašemu notebooku a rázem získáte počítač s trojnásobně širokou obrazovkou. Přenosný LCD monitor je přitom velmi lehký a skladný. Ve složeném stavu není větší než běžný notebook a váží necelé kilo. Jeho připojení k notebooku je dílem okamžiku, jak můžete vidět na tomto unboxing videu. Patentovaná konstrukce umožní monitor připojit k notebooku téměř jakékoli velikosti. Jak můžete na videu pozorovat, připojením získá váš notebook dvě přídavné full HD obrazovky po stranách, které lze libovolně otáčet v úhlu až 235 stupňů. Díky tomu si můžete vytvořit širokoúhlou pracovní plochu i na místech, kde není příliš místa, například ve vlaku či v letadle. Jakmile práci dokončíte, stejně jednoduše můžete monitor opět složit a schovat do tašky k notebooku.

Duální přenosný monitor ovšem nemusíte využívat pouze k práci - jeho obrovská plocha přímo svádí k hraní počítačových her. Pokud vyzkoušíte například Assassin Creed na třech monitorech současně, nikdy vás již hra pouze na jednom nedokáže plně uspokojit. Duální monitor Misura je zkrátka jasná volba pro každého, kdo nechce při používání notebooku dělat kompromisy. Chcete vědět víc? Stačí navštívit stránky https://www.misura.shop/prenosne-monitory a můžete se o výhodách duálního monitoru Misura přesvědčit sami.