Pořídit si zahradní krb se rozhodně vyplatí

20.07.2020

Zahradní krby, udírny a zahradní grily bezesporu patří mezi oblíbené doplňky, které si najdou své místo na dvorku či zahrádce každého rodinného domu. Rádi si během volných jarních a letních večerů posedíte se svými přáteli nebo s rodinou nad výborným jídlem u rozpáleného grilu? Nyní je ten správný okamžik k jeho pořízení. Přece jenom, grily i krby se vyplatí pořizovat na začátku sezóny.

Zahradní grily a krby Věříš
Zahradní grily a krby Věříš

Zahradní krby Věříš

Prodejem a samotnou výrobou zahradních krbů se zabývá firma Zahradní krby Věříš, která má více než 15 let zkušeností na trhu. K dostání jsou zahradní krby Věříš v mnoha různých provedeních. Vždy jde o víceúčelový krb, který doplňuje domácí udírna. Zahradní krby Věříš pak splňují přísné normy kvality a jsou sestavené z vápenopískových cihel, které se výborně hodí do každé zahrady. Vybírat pak můžete až ze šesti typů krbů. Všechny modely pak disponují povedeným designem a dlouhou životností.

Krb, udírna či gril?

Někdy je docela složité se rozhodnout, co si přesně vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Současné zahradní grily mají dnes výhodu nejenom v menších rozměrech, ale také v možnosti jednoduchého přemisťování. Pakliže nemáte altán nebo třeba pergolu, kde byste chtěli mít trvale umístěný krb, je o něco lepší zvolit gril. Ten je pak tedy možné využít přesně tam, kde budete chtít.

Firma Zahradní krby Věříš pak také vyrábí jak samostatné udírny, tak i udírny, které jsou součástí krbu. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, poněvadž ho lze použít nejen k okamžité přípravě masa, zeleniny či třeba ryb, ale lze si připravit i vlastní uzené maso.

Zavítejte do vzorkové prodejny v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Pokud si nebudete jisti s výběrem, zde vám ochotně pomohou.