Pojízdná reklama aneb jak efektivně oslovit velké masy lidí?

17.12.2020

Lámete si hlavu s tím, proč se vaše produkty tolik neprodávají? Pes bude velmi pravděpodobně zakopaný v nedostatečné propagaci. Pojízdná reklama v kombinaci s plakáty a billboardy však může vaše podnikání opět nastartovat. Díky těmto propagačním prostředkům můžete za relativně krátkou dobu oslovit velké množství potenciálních zákazníků.

Pojízdná reklama
Pojízdná reklama

Od koho si polepy objednat?

Na trhu se ovšem nachází velké množství společností nabízející tisk polepů. Jedno renomované grafické studio se nachází v západočeské metropoli jménem Plzeň. Talentovaní grafici se mohou pyšnit několika lety zkušeností, což se projeví na prvotřídní kvalitě polepů na auta či kamiony. Pojízdná reklama je jedním z nejlepších prostředků propagace, a proto byste ji neměli vůbec podceňovat. Kromě toho se grafické studio zaměřuje na reklamní předměty, které umí potisknout offsetovým nebo digitálním tiskem.

Jaká je životnost potištěných fólií?

Velkoplošné polepy budete chtít pravděpodobně umístit na firemní dodávky nebo na boky plachtových návěsů, které zabezpečují distribuci produktů po České republice a Evropě. O jejich tisk a životnost však nemusíte mít žádné obavy, protože polepy bez větších problémů vydrží až 10 let. Na jejich výrobu jsou používány pouze kvalitní fólie. Pokud ještě nemáte jasnou představu o vaší pojízdné reklamě, poraďte se se zkušeným grafikem. Společně vytvoříte buď jednoduchý logotyp, anebo složitější obrázek, podle něhož vás zákazníci identifikují na první pohled.

Kam je možné polepy umístit?

Malé polepy lze umístit i na orientační systémy, v nichž mají řidiči kamionů potřebné dokumenty. Kromě toho můžete jako prostředek pojízdné reklamy využít trolejbusy, autobusy nebo jakékoliv jiné dopravní prostředky. Pojízdná reklama je o dost výhodnější než světelná reklama, protože je levnější, a hlavně pomocí ní můžete oslovit větší množství zákazníků. Tím pádem se polepy na kamionech nebo služebních autech řadí k nejvíce efektivním způsobům zviditelnění.

Chcete využít všech benefitů pojízdné reklamy? Oslovte renomované grafické studio a vytvořte si vlastní logotyp, podle něhož vás zákazníci poznají na první pohled.