Pohon křídlové brány Roger a další varianty pohonů

05.01.2022

Pohony garážových vrat Roger jsou vyráběny spolehlivým italským výrobcem, který se zaměřuje na kvalitu. Ve výrobě pohonů pro brány i vrata má dlouholeté zkušenosti, což zaručuje spolehlivost produktů. Vybírat můžete z různých modelů.

Pohon křídlové brány Roger

Pohon křídlové brány Roger i další pohony mají hned několik výhod. Jednou z těch největších je vlastní výroba motorů do pohonů. Celý proces výroby tak probíhá pod jednou střechou a je zajištěna kontrola jakosti. Pohony Roger si totiž zakládají na kvalitě. Mají dlouhou životnost a také disponují velkým množstvím nastavení. Můžete si je tak přizpůsobit zcela podle svých potřeb. Pohony jsou také vybaveny technologií Brushless pro frekventované vjezdy, či Hi-speed pohony, pokud preferujete rychlý provoz.

Pohon posuvné brány Roger

Druhým typem je pohon posuvné brány Roger, který je rozdělován dle váhy do 400 kg, 600 kg či nad 600 kg. Pohony jsou také vybaveny technologií Brushless pro frekventované vjezdy, či Hi-speed pohony, pokud preferujete rychlý provoz. Zvolit si můžete také kompletní sady pro automatizaci posuvné brány či jednotlivé konstrukční prvky. chystán je také wifi ovladač B-CONNECT, který vám umožní vzdálenou správu pohonu přes mobilní aplikaci.

Pohon garážových vrat Roger

Pohony jsou velmi praktické také pro garážová vrata. Proto v nabídce najdete také pohon garážových vrat Roger. Jedná se o řemenový, tichý a rychlý pohon, díky kterému můžete zautomatizovat sekční či výklopná garážová vrata. Je vybaven LED displejem pro uživatelsky snadné nastavení pohonu. Sami tak hravě zvládnete instalaci i nastavení produktu. Získáte také dálkový ovladač, který má dosah až 100 metrů.

Značka Roger nabízí velmi kvalitní produkty se skvělými vlastnostmi. Rozhodně se tedy vyplatí investovat do tohoto pohonu, pokud už nadále nechcete manuálně otevírat vrata či brány.