Pobyty pro školy v srdci přírody v Krkonoších

11.01.2021

V dnešní omezené době je složité se vydat na pořádnou dovolenou. Neměli byste ale zanevřít na pobyty v přírodě, které jsou důležité nejenom pro dospělé, ale hlavně také pro děti. Letos vsaďte na naše hory - a nejenom dovolenou, ale také pobyty pro školy naplánujte třeba v Krkonoších.

Pobyty pro školy
Pobyty pro školy

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pokud plánujete strávit pobyty pro školy v srdci krásné přírody se zdravým horským vzduchem, určitě byste měli zamířit na Benecko, které leží v srdci Krkonoš. ProFamily Hotel TOP Benecko totiž nabízí nejenom ubytování pro školy, ale také i ubytování pro školky. Tento hotel u sjezdovky ale nabízí spoustu dalších výhod, kterých můžete využít.

Pobyty pro školy Benecko

V prvních ročnících středních škol se často pořádají adaptační pobyty pro studenty, aby se díky společným aktivitám zcelili a utvořili zdravý kolektiv. Nejčastěji to bývá lyžařský výcvik. Ubytování pro školu je přizpůsobeno pobytu nejenom malých dětí, ale právě i starších studentů. Po celém dni na sjezdovce mohou využít vyhřívanou lyžárnu, kde si odloží veškeré své sportovní vybavení. Odreagovat se potom mohou třeba u stolního fotbálku. Adaptační kurzy jsou velice oblíbenou aktivitou škol.

Letní tábor v Krkonoších

Díky své strategické pozici v lesích nabízí TOP Hotel Benecko i možnost pořádání letních táborů. V létě je zde spousta možností strávení volného času. Přes den se mohou děti bavit v okolní přírodě, využít venkovní dětské hřiště a při nepřízni počasí také vnitřní dětskou hernu. Oblíbené jsou i letní táboráky, na které je připraveno venkovní hotelové ohniště. A vedoucí si klidně mohou večer užít zasloužený Relax v hotelovém wellness centru.

Nejenom letní tábor, ale třeba i škola v přírodě a školka v přírodě - tento hotel je přizpůsobený pro všechny formy dětských pobytů.