Plesové šaty jsem vybírala srdcem

10.04.2020

Můj muž pracuje v úspěšné nadnárodní společnosti, která zkraje letošního roku pořádala skutečně velkolepý ples v hlavním městě, na kterém jsem svému muži měla dělat doprovod společně s naší nejstarší dcerou. V momentě, kdy tedy byla pozvánka na ples na stole, mi hlavou probleskla myšlenka, v čem na tento půvabný ples vůbec půjdu. Potřebovala jsem totiž akutně nové plesové šaty, které by byly impozantní a nadčasové zároveň. A v tu chvíli mi kamarádka, která přijela za mnou na návštěvu prozradila, kde takto nadčasové a zároveň elegantní šaty hodné mému věku, mohu sehnat. Značku Jovani velmi dobře znám, a tak jsem se nechala inspirovat kamarádčiným posledním nákupem a po konkrétních šatech jsem se začala pomalu, ale jistě pídit.

Plesové šaty Jovani
Plesové šaty Jovani

Prodej plesových šatů s příběhem. To je značka Jovani!

Luxusní a velmi populární značka plesových šatů Jovani, se zaměřuje zejména na prodej plesových šatů, které mají příběh. Šaty jsou vždy něčím ojedinělé a nikdy ne fádní. Mají dokonalý střih, umí poodhalit to, co by mělo jít na odiv, a naopak umí zakrýt nedostatky, kterými se nikdo nechce chlubit. Já sama za sebe tedy mohu říci jediné a sice, že lepší šaty, než krásnou sněhobílou róbu s rozparkem a lehce odhalenými zády, jsem si snad ani nemohla vybrat. Tyto šaty, mimo jiné jako vždy, skutečně nezklamaly. A i když je tomu již několik let, co jsem si poprvé koupila šaty této značky, jsou stále více krásnější a dokonalejší.

Dlouhé plesové šaty značky Jovani oblékla i dcera

Na ples se společně s námi vydala i naše nejstarší dcera Jolanka, která si oblékla krásné dlouhé plesové šaty této značky. Vybrala si uhrančivě modrou róbu též s rozparkem a důvtipně vyřešeným dekoltem. Barva šatů i jejich střih, dceři neskutečně moc slušel. Nemohla jsem se na ni vynadívat a nevěřila jsem vůbec tomu, jak něžnou princeznu z mé dcery vytvořila tato pozoruhodná a nadčasová večerní róba. Jsem si rozhodně jista tím, že lepší garde si již můj muž na reprezentativní ples vybrat skutečně nemohl.