Plesové šaty aneb jak si vybrat ty správné?

12.11.2020

Ples se blíží! Je pravděpodobné, že jste si jako dítě myslela, že budete mít na sobě třpytivé plesové šaty svých oblíbených princezen Disney. Plesové šaty mají luxusní vrstvy saténu, korálkové ozdoby a dechberoucí otevřená záda těchto. Se správným výběrem se společenské plesové šaty vaší fantazie mohou stát realitou.

Plesové šaty
Plesové šaty

Jaké jsou druhy plesových šatů?

Možnosti jsou nekonečné. Plesové šaty se mohou lišit podle stylu, délky, velikosti a barvy. Ať už plánujete nosit krátké šaty na ples nebo dlouhé plesové šaty, krajkové šaty nebo tylové plesové šaty, výběr perfektních plesových šatů může být zábavným a vzrušujícím procesem. Při zúžení výběru plesových šatů je důležité vzít v úvahu klíčové faktory, jako je tón pleti a účes, stejně jako téma vašeho plesu. Podívejte se na prodej plesových šatů a začněte vybírat svou pohádku.

Jakou barvu šatů?

Dámské šaty na ples jsou vytvořeny v každé barvě. Barva a styl vašich plesových šatů může záviset na tématu, umístění nebo ročním období, kdy se ples koná. Nezapomeňte si vybrat šaty v barvě, která vás doplní a budete se v ní cítit dobře. Pokud jste zrzka, můžete si vybrat plesové šaty v odstínech zelené, modré a fialové, zatímco blondýnky vypadají skvěle v červených, modrých, pastelových a odvážných barvách. Dívky s tmavými vlasy mohou obvykle nosit téměř jakoukoli barvu.

Jaký design?

Při výběru stylu plesových šatů přemýšlejte o tom, jakou funkci by měly mít. Pokud chcete hodně tancovat, možná budete chtít vybrat krátké šaty na maturitní ples, které vašim nohám poskytnou dostatek prostoru pro pohyb a budou mít styl na podporu. Nebudete moc tancovat? Vyzkoušejte dlouhé šaty na ples. Pro zvýraznění poprsí nebo drobné siluety jsou plesové šaty s korzetovým prvkem, které mají vzadu šněrování, ideální pro větší podporu a styl.

A jaké šaty budou ty vaše vyvolené?