Ohýbání nerezových trubek s využitím nejmodernější technologie

11.08.2022

K ohýbání tenkostěnných i silnostěnných profilů trubek je využívána nejmodernější technologie, výsledky tak uspokojí i náročné projekty. Obraťte se na profesionály, kteří se vyznají ve svém oboru.

Ohýbání nerezových trubek

Ohýbání nerezových trubek najde využití v mnoha různých oblastech. Trubky jsou vhodné pro výrobu zábradlí, turniketů, stojanů na kole, ovšem i pro komplexnější projekty v automotive, výrobu nemocničního vybavení, dětských hřišť či třeba ohrad pro skot a krmelců pro zvířata. Díky kvalitnímu zpracování se můžete spolehnout, že získáte to nejlepší pro svůj projekt. Neváhejte se proto obrátit na profesionály, kteří se specializují na ohýbání trubek a jeklů.

Ohýbání trubek

Dílna Amilu realizuje zakázkové ohýbání trubek na CNC ohýbacím stroji s digitálním měřením. Umožňuje ohýbání jeklů a různých profilů. Pro špičkovou kvalitu je navíc ohýbačka vybavena hydraulickým vyhlazovačem a boosterem pro vnější vyhlazení ohýbané trubky a kuličkovým trnem s automatickým přimazáváním proti bortění trubky v ohybu. Kromě ohýbání hliníkových profilů a ohýbání ocelových profilů navíc můžete využít i konečné zpracování trubek - řezání, odhrocení, signování, zužování a roztahování konců trubek, či třeba vrtání otvorů, svařování a povrchové úpravy.

Ohýbání trubek za studena

Ohýbání trubek za studena zajišťuje skvělé výsledky. Minimální rádius ohybu je 1,5 D. Firma se specializuje na ohýbání trubek z běžné oceli, hliníku i nerezu. Profesionálové pracují se slabostěnnými i silnostěnnými trubkami o průměru do 80 mm. Větší průměry jsou zajišťovány následně v kooperaci. Pokud vás zajímá konkrétní návrh řešení, stačí zaslat poptávku se specifikacemi.

Díky moderní technologii lze realizovat i náročné projekty. Stačí jednoduchá poptávka a získáte návrh optimálního možného řešení.