Niché parfémy musím mít vždy po ruce

17.06.2020

Patřím mezi obrovskou milovnici parfémů, které dle mého názoru umí vyprávět příběh při každém jejich použití. Přesně takové jsou niché parfémy, které jsem si doslova a do písmene ihned zamilovala. 

Niché parfémy
Niché parfémy


Má sestra, která je o pět let starší než já, rovněž propadla kouzlu těchto uhrančivých vůní. Darovala jsem jí tak dva prvotřídní V Canto niché parfémy, které miluji i já, a to již několik let. Sestra byla u předávání dárku celá nesvá, a dokonce jí ukápla i slza při jeho předávání, což zároveň rozplakalo i mě a našeho otce dohnalo k upřímnému smíchu a údivu nad tím, že se někdo dokáže takto dojmout, na dle jeho slov obyčejnou toaletní vodou. Zato maminka naše nadšení naprosto chápala a sestru požádala o to, jestli jí parfém někdy půjčí, jelikož nádherně voní. Ta mi prozradila, že se mamince chystá objednat jak jednu vůni, tak také luxusní vonné svíčky, po kterých již dlouhou dobu pokukuje.

Niché parfémy si oblíbil také můj partner

Niché parfémy lze sehnat hned v několika různých podobách, a to včetně těch, které jsou takzvaně unisex. Můj partner si tak oblíbil jeden z parfémů, který od této chvíle používá každý den. Jeho favoritem je zejména niché parfém ACLUS, který voní po bergamotu a citronu. Rovněž z něj dělá skvělého společníka zejména z toho důvodu, že obsahuje také Guajakové dřevo, které nádherně voní. Já zase miluji LUNA STARS niché parfémy, které v mé kabelce nikdy nesmí chybět a je přitom jedno, zda se chystám na vycházku se psem či na "rande" se svým partnerem.

Kamarádkám doporučuji pouze niché parfémy

Od chvíle, kdy jsem tyto drahé parfémy objevila, je doporučuji i všem svým kamarádkám. Luxusní parfémy si totiž rozhodně zaslouží pozornost každé ženy a v případě unisex parfémů, také muže. Mé kamarádky mě tak často oslovují s prosbou o takzvanou recenzi parfému, který si právě chtějí koupit a nevědí, jestli se k nim hodí či ne. Jelikož jsem již na vlastní kůži mohla vyzkoušet téměř všechny niché parfémy, domnívám se, že mám kamarádkám co nabídnout v této oblasti a že si tak mé rady mohou vzít vždy k srdci.