Ne každý svatební fotograf umí zaznamenat perfektní svatební foto

10.05.2019

Svatební den bývá pro všechny zúčastněné nezapomenutelným životním zážitkem. Proto se nesmí opominout ani svatební foto, která bude navždy připomínat významný krok. Jelikož je svatební foto upomínkou na rozhodující mezník v životě, mělo by být kvalitní a estetické. Pavel Zahálka - svatební fotograf - je tím pravým profesionálem, jelikož se na svatební foto soustředí už dlouho, má za sebou dostatek zkušeností a kvalitu dokládají používané fotopřístroje.

Svatební foto
Svatební foto

Všelijaké akce a svatby fotograf zaznamenává fotopřístrojem Nikon D750 a ve velkém rozlišení, a to umožňuje svatební foto zvětšit například na velikost plakátu. Po fotografování snímky v digitální podobě putují do studia, kde se dokončuje fotografování díky programu Adobe Photoshop CC. Zároveň je podstatné, že fotograf do záznamu zapojuje cit a emoce, souběžně jsou snímky hotovy velice brzy. Účastníci obřadu dostanou svatební foto již brzy po skončení akce.

Zkušený svatební fotograf Pavel Zahálka je zaměřen na dokumentaci životních mezníků, pracuje také se svatebními agenturami a profesionály v odvětví fotografie, jež někdy na svatbě potká. Zběhlý fotograf Pavel Zahálka ovšem nedokumentuje jen svatby. A tak se fotograf vydává dokumentovat svatební obřady po celé republice, do zapadlých krajin tuzemska vyráží rád. Zkušený fotograf proto dokumentuje v místech, jako je hlavní město, pak také Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Zlín, Brno, Olomouc, Opava, Ostrava, zamiloval si také Pardubice a Hradec Králové, v oblibě má zároveň Plzeň, Č. Budějovice nebo Svitavy.

Webové stránky Zahalkafoto.cz zahrnují ukázky kompletní práce, svatební foto zhotovené kupříkladu na zámku, svatbu v lese, výjimečné svatební foto ze zahrady na zámku, svatební foto z hradu, ale i typické romantické svatební foto. Fotografování v různých prostředích dokládá zkušenosti a kvality fotografa. Konkrétní objednávka fotografií pojímá i celkovou cenu, která koresponduje s přáním zadavatele.