Nabízíme palivové dřevo štípané, volně sypané i rovnané na palety

02.08.2020

Firma Palivové dřevo Praha se zabývá výrobou a dodávkou palivového dřeva v Praze a okolí. Palivové dřevo vám dovezeme v podobě polen o délce 23, 33 centimetrů či 0,5 m. Vyrovnané na paletách nebo nákladním autem pak zájemcům vozíme volně sypané palivové dřevo.

Palivové dřevo Praha
Palivové dřevo Praha

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Na dané místo palivové dřevo přivezeme i vysypeme. Jestliže si klient sjedná rovněž složení palivového dřeva do dřevníku nebo do kůlny, vyhovíme i tomuto přání. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si 1,5 metru dřeva. Oproti dřevu v paletách, zahrnuje totiž sypané palivové dřevo i třísky, které můžete využít na podpal. Palivové dřevo je srovnáno na paletách o rozměrech 1 krát 1 krát 1 metr a dopravíme vám je autem s hydraulickým zvedákem. Je si ale možné zajistit i odvoz vlastní.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Pokud sháníte metrové palivové dřevo, pak si u nás lze zakoupit polena v délce 1 m. Dřevo vám doručíme ve štěpinách, nebo kulatině a dovezeme vám jej nákladním vozem s kapacitou 6 nebo 12 rovnaných metrů. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo pak obsahuje kuláče do 20 cm, kdy robustnější kusy jsou rozštípnuté. Dodáváme rovněž pytlované palivové dřevo tvrdé, nebo jehličnaté měkké na podpal. Takovýto typ dřeva má povětšinou délku 25 cm a dovezeme vám jej v pytlích o 15 kg.

Příjemná cena palivového dřeva

Cena palivového dřeva závisí na druhu dodávaného materiálu. Nejnižší cenu má měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté a bříza, buk a nejvíc peněz vynaložíte na tvrdé dřevo. Dřevo neštípané pak vychází na méně peněz než palivové dřevo na paletách.