Módní prsteny a náušnice zdobené krystaly Swarovski

05.01.2019

Krystaly Swarovski se vždy zpracovávaly s citem pro získání důmyslných efektů. Náš šperkařský závod Čištín, s. r. o., je soustředěna na populární šperky Swarovski, nádherné náušnice stříbrné, pěkné prsteny stříbrné a přívěsky pro děti a dospělé. U nás si snadno vyberete populární prsteny stříbrné a zlaté, osázené kameny, krásné náušnice stříbrné a zlaté, ale rovněž rozmanité stříbrné a zlaté přívěsky. Krásný český vltavín, důstojný granát, efektní přírodní ametyst, topaz, oblíbený olivín, módní říční perla černá, bílá, lososová, stříbrná a růžová dodávají našim šperkům šmrnc.

Prsten
Prsten

Nádherné náušnice a prsteny jsou pýchou našeho obchodu

Naše kvalitní šperky jsou zdobeny krystaly Swarovski. Jakostní šperky Swarovski se vyznačují precizní výrobou, efektním a barevným opracováním. Nabídka pojímá módní náušnice stříbrné, masivní i jemné prsteny stříbrné i přívěsky pro všechny věkové kategorie. Zákazníci si oblíbili hlavně tyto krystaly: čistý krystal, tanzanit, ovšem i působivý light azore, i jiné krystaly jako light rose, olivín, siam, safír, chrizolit, emerald, ametyst, topaz, také krystal vitrail light, nebo zajímavý AB krystal a oblíbená fuchsia.

Vyberte si u nás elegantní stříbrné náušnice  pro dospělé i děti

Pestrá nabídka různých šperků, zahrnující i náušnice stříbrné a zlaté, je ozdobena vsazenými krystaly Swarovski, zirkony a dalšími syntetickými kameny. Při výrobě každého šperku se počítá s precizním vsazením krystalů, aby upevnění nepovolilo. Povrchová úprava každé náušnice stříbrné je zpracována za použití čistého rhodia, jež umí podnítit celkovou odolnost náušnice stříbrné a k tomu brání oxidaci klenotu.

Stříbrné prsteny rozmanitých druhů

Naše nabídka pojímá prsteny stříbrné osázené zirkony, anebo jinými drahými kameny. Čisté rhodium pomáhá konečné úpravě prstenů podobně jako u náušnice stříbrné, stříbro o ryzosti 925/1000 se používá při výrobě šperku. Jelikož si všechny věkové kategorie i pohlaví nejvíce oblíbily prsteny stříbrné, naše nabídka pojímá kvalitní prsteny stříbrné všech rozměrů. Proto důrazně doporučujeme do objednávky připsat i velikost prstenu, kterou najdete na našich webových stránkách.