Moderní římské rolety ozvláštní Váš interiér

19.03.2019

Jedničkou na trhu se stínícími soustavami je společnost Invence.net. Montáž, dodej, záruční a pozáruční servis veškerého zastínění je doménou čerstvé, rychle se rozvíjející firmy, jež konstruuje různá klasická a moderní zastínění. Jistota neměnné jakosti, nejvyšší možné životnosti a nápaditý design podtrhují jakost námi dodávaných typů zastínění. Praktické římské rolety, barevné látkové rolety s potiskem i bez, nápadité dvojité rolety, nebo i bateriové rolety a nanorolety, jiné rolety a různé žaluzie do střešních oken dodává a montuje Invence. net - rolety Praha po Česku i na Slovensku.

Římské rolety
Římské rolety

Zaměřujeme se i na vertikální žaluzie a horizontální žaluzie, moderní žaluzie ze dřeva, designové garnýže, různé závěsy a záclony, moderní markýzy, účinné venkovní žaluzie, ovšem také předokenní rolety, všelijaké markýzy pro zimní zahrady, nově oblíbené korbové markýzy. Sortiment pojímá i inovativní screenové a PVC rolety a neocenitelné sítě proti hmyzu. Provádíme montáž zastínění, jež nám dodávají spolehliví čeští a zahraniční výrobci: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, rovněž i Bematech a Warema. Při objednávkách s námi pracuji architekti, zkušení projektanti a návrháři.

Vytváříme hodnoty v širokém rozsahu. K našim službám patří i odborná pomoc při výběru a následné zaměření zastínění. Dle přání klienta provedeme vizualizaci a předběžnou kalkulaci zakázky. Firma Invence.net - rolety Praha zajistí, montáž, záruční a pozáruční servis daného zastínění. Pětiletá záruční doba trvá u převážné části prodávaných typů zastínění. Sympatické novinky a akce rozšiřují bohatou nabídku zastínění. Právě jsme zavedli novou soupravu látek na plisé žaluzie, digitální celoplošný potisk textilních rolet, potisk japonských stěn, případně vertikálních žaluzií.