Matrace 140x200 pro krásné sny celé rodiny

05.10.2020

Miluji spánek a velmi těžce jsem v okamžiku, kdy jsem se již několik dní za sebou nemohl dobře vyspat, hledal ta správná slova, kterými bych popsal nejen své bolesti celého těla, nýbrž také svůj psychický stav. O pracovním výkonu, který rovněž nebyl zcela podle mých představ, ani nemluvě. Dalo by se říci, že špatné spaní narušilo celý můj běžný chod. Nemohl jsem se věnovat tenisu, který chodím pravidelně hrát se svými přáteli, neměl jsem náladu na víkendové akce se svou rodinou a už vůbec jsem neměl náladu na to, chodit do práce a podávat výkony, které se ode mě, jako od vedoucího závodu, očekávají. Problém byl přitom prostý a tkvěl ve špatné matraci. Matrace 140x200 jsem si tak pořídil ihned, co se mé problémy stále prodlužovaly a já se cítil již na pokraji svých sil. Manželka mě tak donutila si jít okamžitě vybrat vhodnější matraci, jelikož se na mé strádání již nemohla dále dívat. A ač bych v první řadě netipoval, že je můj problém ve špatně zvolené matraci, bylo tomu tak a jsem rád, že na vše přišla má milovaná polovička včas.

Matrace 180x200
Matrace 180x200

Matrace 160x200 manželka pořídila dětem

V okamžiku, kdy jsem si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je, ležet na nekvalitní matraci a jaké následky takovéto dlouhodobé ležení na nekvalitní matraci přináší jsem se rozhodl, že nové matrace 160x200 budeme muset chtě nechtě pořídit také svým dvěma synům, kteří si zatím na bolesti ani na špatné spaní sice nestěžují, ovšem prevence je v tomto ohledu více než důležitá. Manželka tak kromě matrace do naší společné ložnice pořídila také nové matrace synům. Jednalo se o sendvičové matrace, které se skládají ze čtyř různých druhů HR studených a také vysokoobjemových PUR pěn, které jsou navrženy s ohledem na samotný tvar a také stavbu lidského těla. Starší syn, který se věnuje fotbalu, si svou novou matraci okamžitě zamiloval a tvrdí, že lepší pohodlí po zápase, si ani nedokázal představit.

Matrace 180x200 potěšila i starší rodiče

K Vánocům jsme se manželkou rozhodli, že pořídíme dvě nové matrace 180x200 také svým rodičům, kteří ze setrvačnosti za žádnou cenu do této chvíle nechtěli o výměně matrace ani slyšet. Poté, co ovšem babičku začala trápit krční páteř, svůj názor změnila a ze svého dárků k Vánocům, byla skutečně nadšená, za což jsem nesmírně rád.