Mateřská školka Praha byla skvělým krokem

27.08.2020

Když jsem stála před rozhodnutím, kam pošlu svou dceru do mateřinky, chtěla jsem zhodnotit veškerá pro a také proti všech mateřinek v okolí. Jelikož bydlíme s rodinou v Praze, snažila jsem se o to, aby to byla skutečně skvělá mateřská školka. Praha má v nabídce sice velké množství institucí, ovšem některé z nich se bohužel za kvalitní školku pouze vydávají a ve skutečnosti se jedná jen o školky, které v dětech a také v rodičích vzbuzují negativní emoce. Školka ProFamily je ovšem naprosto jiná. Pro nás se tak stala jasnou volbou, které rozhodně nelitujeme.

Mateřská školka Praha
Mateřská školka Praha

Dcera se do školky těší

Amálka se do školky každý den skutečně těší, což je naprosto skvělé. A právě k těmto účelům by měla sloužit každá mateřská školka. Praha tak s touto institucí rozhodně nešlápla vedle, ba naopak. Jsem nesmírně ráda, že právě v Praze, v místě našeho bydliště, máme k dispozici tak úžasnou školku, kterou školka ProFamily rozhodně je. Amálka je ze školky nadšená. Miluje své nové spolužáky a vzhlíží ke každé vychovatelce, která se ve školce nachází. Ty si Amálku rovněž nemohou vynachválit, neboť je to velmi samostatná malá slečna, která dělá celé naší rodině radost.

Nespočet kroužků, ze kterých si lze jen stěží vybrat, ten správný

Amálka velmi ráda kreslí a tvoří. Z tohoto důvodu jsme jí přihlásili do kroužku keramiky, který se stal jejím nejoblíbenějším. Kromě jiného si, ač jsem zpočátku byla proti, doslova "vydupala" hodiny tenisu, který jí již v takto nízkém věku velmi naplňuje. Veškeré tyto aktivity navíc probíhají pod záštitou mateřské školky, tudíž nemusíme mít sebemenší obavy o dceru, a to ve všech směrech. Proto nás tak těší, že je jejím útočištěm právě tato mateřská školka. Praha nás tak přesvědčila o tom, že i zde je možné sehnat kvalitní služby a za více než rozumnou cenu, což je v dnešní době k nezaplacení.