Levné koberce najdou své místo v každém dětském pokoji

08.09.2022

Levné koberce si své místo najdou v každém dětském pokoji. Koberec s veselým potiskem totiž rozzáří oči nejednomu dítěti. Můj syn se naprosto zamiloval do koberce s motivem cest a různých křižovatek. Jezdí po něm neustále se svým nespočtem autíček a je rovněž vhodný také do místností, ve kterých je podlahové topení, což je právě náš případ. Koberec do dětského pokoje navíc nebyl vůbec drahý, což je výhoda pro všechny rodiče, kteří s koberce v dětském pokoji šílí úplně stejně jako já. I přesto, že zakazujeme synovi v pokojíčku jíst či do něj chodit s pitím, menším nehodám se čas od času nevyhneme, a tak jsem jedině ráda, že jsem za koberec neutratila více než bylo nutné.

Malování pokojů. Praha sází na kvalitu.

Malování pokojů Praha sází primárně na kvalitu. Když jsem se tak s manželem rozhodovala, zda si na vymalování bytu najmeme profesionální malíře či zda si byt vymalujeme sami. Došli jsme k závěru, že nás vyjde mnohem levněji si pořídit na výmalbu profesionální malíře. Malíř, který k nám přijel byl opravdu velmi zručný. Oškrábal starou malbu, opravil veškeré díry, štukoval, vyplnil praskliny ve zdech, a dokonce se nebál ani titěrné práce kolem dveří a oken. Jedním slovem nás jeho práce velmi nadchla a jsem ráda, že jsem si tuto službu zaplatil. S manželem bych asi nejspíš celý byt malovala ještě nyní.

Doma to vypadá úžasně

Po malování, pokládce nových podlah a také již zmíněných koberců, vypadá náš byt opět jako nový. K tomu všemu jsem si pořídila pár nových kusů nábytku a dekorací, takže je to doma zase o něco hezčí. Mám radost, že je za námi tato menší rekonstrukce a inovace našeho bytu, který tak moc milujeme. Je evidentní, že nás další a tentokrát již rozsáhlejší rekonstrukce bytu bude čekat až za opravdu notnou řádku let. Na nějaký ten čas si tak můžeme opět užívat.