Léčivé kameny mě znovu vrátily do života

15.11.2019

Pro prodělané velmi těžké nemoci, na jejímž pozadí byla dlouhou dobu se vlekoucí choroba, jsem se vrátila minimálně po roce zpět domů z odlehčovacího pobytu, jehož cílem bylo, vrátit mě zpět, do normálního života. Když jsem se ovšem vrátila domů, kde mě navštěvovala pouze má dobrá sousedka Dagmar a má dcera, která jezdila sporadicky až z Prahy, nebyl můj psychický stav v tak dobré formě, kterou bych ocenila. Na popud mé sousedky a dobré kamarádky Dagmar, jsem tak vyzkoušela její způsob nabíjení se energií a musím uznat, že mě její léčivé kameny, vyrobené ze šungitu, znovu vrátily do života.

Krychle ze šungitu
Krychle ze šungitu

Léčivé kameny s mocnou silou

Pod pojmem léčivé kameny si asi valná většina z nás, mě do té chvíle nevyjímaje, představí nějaké šamanské křišťály, které si dotyčný věší na krk či je s sebou nosí v měšci. Opak je ovšem pravdou. Tyto léčivé kameny, které jsou vyrobeny ze šungitu, mají totiž za úkol oprostit dotyčného od všudypřítomných elektromagnetických vln a zbavit ho úzkostí, neklidu a uvést ho do psychické pohody, která mi tou dobou velmi chyběla. Tyto léčivé kameny mají tak naprosto odlišnou mocnou silu a rozhodně se nejedná o žádné čáry, jak by se mohlo na první dojem zdát.

Šungit skutečně léčí

Mým úplně prvním léčivým kamenem byla šungitová pyramida, kterou jsem dle instrukcí usadila na čestné místo k televizní obrazovce v obývacím pokoji. Tu druhou jsem zase naopak postavila k mikrovlnné troubě, o které jsem až do této doby netušila, jak negativní vliv na lidské zdraví vůbec má. Poté, co jsem tak v bytě tyto dva příjemné společníky měla, se můj psychický stav zlepšil natolik, že jsem dostala opět chuť k tomu, jít ven a něco dělat stejně tak, jako tomu bylo před mou nemocí. Dnes již jsem ve fázi, kdy si za pomoci neleštěných šungitových střípků čistím vodu, kterou zbavuji veškerých škodlivin, které by jinam mohli napadnout mé tělo. Tyto léčivé kameny, jsou tak skutečně léčivými.