Látkové rolety na míru? Vyzkoušeno! Proč jsme byli nadšeni

03.07.2020

Možná jste i vy zaznamenali nový trend v bydlení - látkové rolety. Rozhodli jsme se vydat se do firmy, která se jejich výrobou zabývá. Co jsme zjistili? Proč nás látkové rolety na míru tak nadchly?

Římské rolety
Římské rolety

Vyzkoušeli jsme látkové rolety na míru

Byli jsme se podívat přímo ve firmě, která se jejich zakázkovou výrobou již dlouhá léta zaobírá. Zajímalo nás, do jakých prostor by nám doporučili látkové rolety na míru použít. Odpověď byla jasná - nejlepší je individuální přístup ke každému prostoru. Jedny typy rolet jsou speciálně vytvořeny z materiálu, který je vhodný spíše do spací místnosti, další látky se speciální úpravou se pak hodí spíše do kancelářských nebo komerčních prostor. Látek i použitých technologií je přitom spousta!

Proč se nám líbily rolety den a noc?

Jako jeden z nových technologických postupů nám byly představeny rolety den a noc. Ty nás doslova nadchly! Jednalo se o geniální vynález, se kterým si jejich designéři museli rozhodně dát precizní práci. Jsou tvořeny ze dvou různých látek - průsvitné a zatemňující, které se po pruzích navzájem střídají. Máte tedy zrovna chuť na více přítmí? Není problém. Změníte názor a přáli byste si více světla? Stačí roletu posunout. Tento postup nás nadchnul!

Římské rolety jsou splněný sen!

Už samotný název nám trochu napověděl, o čem bude řeč. My jsme ale netušili, že elegantní římské rolety jsou vhodné nejen pro ložnice a hotelové pokoje, ale že se volbou vhodné látky dají použít i pro celý zbytek bytu nebo dokonce pro komerční prostory. Nic elegantnějšího jsme si nemohli představit a musíme dodat, že tuto krásu bychom si rozhodně uměli představit ve svém domově. Nádherně jej zabydlí a ozvláštní.

Byli jsme představením nových technologií, ale také rozmanitostí látek, doslova nadšeni.