Kurz PDR: Staňte se odborníkem na technologii Paintless Dent Repair

10.02.2023

Metoda PDR je velmi efektivní a rychlá. Jednou z největších výhod je však zachování původního laku na karoserii. Hodnota vozidla neklesá, přičemž lze takto opravit menší i větší deformace. Díky kurzu můžete získat cenné dovednosti a stát se profesionálem.

Paintless Dent Repair

Pokud vás metoda Paintless Dent Repair zaujala, nabízí se jedinečná příležitost. Díky školení PDR se můžete naučit vše, co pro tyto opravy potřebujete. Připraveni jsou přitom mistři v oboru, kteří mají více než dvacet let zkušeností. Během nich vybudovali špičkové know-how, které vám nyní mohou předat. Stačí se jen zapsat do kurzu. Nemusíte mít obavy - prvním krokem je vstupní test, díky kterému si ověříte, zda je pro vás kurz tou pravou volbou.

Kurz PDR

Pokud se rozhodnete jít do toho, čeká vás několik týdnů důkladné přípravy. Kurz PDR je rozdělen na několik částí. V začátku jde o základní teoretické a praktické znalosti pro běžné drobné opravy. Následuje podrobnější školení, během kterého se naučíte, jak opravovat větší deformace. A na závěr, po úspěšném zakončení kurzu, získáte certifikát. Jde o známku kvality, ale také vám pomůže najít uplatnění v oboru a usnadní uzavírání smluv s pojišťovnami.

PDR

Technologie PDR nabízí řadu výhod. Spojte se s profesionály a naučte se tuto metodu. Otevře se vám mnoho nových možností. Po zaškolení se dokonce můžete stát certifikovaným partnerem firmy. Případně můžete pracovat přímo ve společnosti a nadále se tak zdokonalovat. Kromě toho získáte přístup k online informačnímu systému PDR PAD, který se postará o administrativu spojenou s opravami. Včetně fakturací a kalkulací, které jsou akceptovány pojišťovnami.

Během kurzu se naučíte, jak na opravy PDR. Kromě toho však díky spolupráci s profesionály můžete načerpat zkušenosti a know-how, které je pro práci v oboru cenné.