Kosmetika z přírody i ekologické výrobky

18.12.2018

Vk-nature.cz je internetový obchod pro všechny hospodyňky, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. Pořídit zde můžete kosmetiku z přírodních zdrojů, ekologické produkty a spotřebiče do domácnosti. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací, bytových doplňků, domácích potřeb a domácích elektrických spotřebičů je firma Dedra. Zdravá výživa ve stylu ajurvédy je pak dodávána značkou DNM. Produkty z houby Reishi se zabývá DXN. Společnost ENERGY se pak věnuje přírodním bioinformačním produktům. Nabídka nezapomíná také na vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo magnetické šperky Energetix.

Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika

Předním tuzemským dodavatelem ekologického drogistického zboží je Dedra. V kosmetice nejsou obsaženy žádné chemické látky, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Právě z toho důvodu jsou výrobky Dedra ideální pro spotřebitele trpící alergiemi. Protože je pro Dedru velmi podstatný zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Potřeby do domácnosti představují například přípravky na obuv, kůži i podlahy. K dispozici jsou také čisticí prostředky na skla a koberce a autokosmetika, osvěžovače textilií a vzduchu.

V kategorii pro dům a zahradu naleznete zboží do domácnost: dekorace, koberce, textil, hodiny, dekorativní vázy, budíky a domácí spotřebiče. Nutností je zmínit rovněž nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Opomenout nelze ani multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Tento spotřebič dokáže nahradit až 16 jiných robotů. Ve vaší domácnosti pak určitě nemůžete postrádat robota Varmix.