Kontejnery vám mohou poskytnout teplo domova

15.10.2020

Představa, že váš domov tvoří jeden lodní kontejner se může nejednomu člověku zdát nejen šílená, ale hlavně zcela nereálná. Přesto se tento trend v průběhu posledních let stal doslova světovou senzací, a mini domečky ovládly svět. Domácností na tenhle způsob se každý rok objevuje čím dál více. Bude mezi ně patřit i ta vaše?

Prodej lodních kontejnerů
Prodej lodních kontejnerů

Prodej lodních kontejnerů je dnes už všude

Když se řekne lodní kontejner, valná většina lidí si představí způsob, jakým do Evropy putují levné kousky z čínských a asijských internetových obchodů, nebo objekt, ve kterém většina záporáků amerických thrillerů převáží super nebezpečné zbraně na zničení svých nepřátel. Kolik z vás ale napadlo, že by mohly sloužit jako úschovny zboží?

Většina těchto lodních pomocníků slouží k mezinárodní přepravě zboží, co po čase stráveném na moři se vrací zpět na pevninu, kde míří do prodeje. Přesvědčte se sami. Stačí si zadat do vyhledávače prodej lodních kontejnerů, a během pár vteřin objevíte desítky nabídek.

Pronájem lodních kontejnerů - dočasný sklad pro vaši firmu

Kontejnery nemusí nutně sloužit jen jako forma bydlení nové generace. Pokud například sháníte nové prostory pro váš sklad zboží nebo pracovních strojů, pronájem kontejnerů může být tou správnou volbou pro vás. Hodí se to hlavně v případě, pokud zrovna nemáte stranou pár milionů na koupi nových prostor. Na několik měsíců vám může vzniknout dočasné volné místo, které můžete využít k naskladnění nových výrobků na e-shop.

Kontejnery na prodej jsou parťáci na stavbu

Ať už se věnujete předělávce vašeho současného domova nebo stavíte úplně nový, vždy se hodí mít po ruce ty správné pomocníky, mezi které rozhodně patří i kontejnery. Na prodej nebo pronájem, to je zcela na vás, ale rozhodně poslouží jako sklad vašeho materiálu nebo strojů.

V případě, že se například rozhodnete daný kontejner přeci jen koupit, můžete jej později využít ke stavbě originálního domu pro hosty nebo například na venkovní pracovnu.