Kde můžete pořídit designová krbová kamna?

Dnes je moderní výstavba tepelných zdrojů, jako jsou třeba klasická krbová kamna či oblíbené krby. Firma Krby Morava začne vypracováním náčrtku, vykalkuluje práci, materiál a montáž, bezplatně vytvoří 3D nákres pro zájemce o krby, popřípadě efektivní krbová kamna, výtečná zahradní kamna, funkční kachlová kamna a populární krbové vložky. Při výstavbě se vždy počítají požadavky zákazníka, užitý materiál a stavební plán. Ojedinělé krby a originální krbová kamna jsou vždy stavěny a navrhovány přesně na míru.

Krbová kamna, povrchová úprava hnědá majolika
Krbová kamna, povrchová úprava hnědá majolika

Návrhy a výstavby soustav pro krbové vložky, propojení nádrží čerpadel a solárních systémů se daří dělat díky letitým zkušenostem zaměstnanců firmy s ostatními odborníky. Zdroje tepla se tak stávají nejen estetickou, tak šetrnou a ekonomicky výhodnou částí domu. Ani na akumulační krby se v nabídce nezapomnělo.

Představovaná krbová kamna se drží na výsluní obliby díky svým tepelným vlastnostem a estetickému vzhledu, ale také díky jednoduchému vestavění bez nenáročného stavění. Do výběru zdrojů tepla byly zahrnuty krbová kamna, věčně populární rustikální krbová kamna a výkonná krbová kamna kachlová. Při výběru krbu se nebojte poradit s našimi odborníky, a tak nebudete mít mrzutosti s vypočítáním tepelné ztráty domu, stavebním nákresem a rozměry komínu. Firma může zabezpečit rovněž montáž konkrétního zdroje tepla.

Vaše nová krbová vložka s výměníkem se dá snadno sloučit s již vestavěnou topnou soupravou v domě, rovněž i s topením v podlaze, propojit s akumulační nádrží, bojlerem a topením v interiéru. Sortiment obsahuje mnoho typů prosklení a rozměrů zmíněných zdrojů tepla, díky čemu se krbová vložka s výměníkem na teplou vodu stane elegantním prvkem interiéru. Zadané technické parametry a dispozice objektu usnadní váš výběr.