Kde můžete pořídit designová krbová kamna?

12.11.2018

Dnes je moderní výstavba tepelných zdrojů, jako jsou třeba klasická krbová kamna či oblíbené krby. Firma Krby Morava začne vypracováním náčrtku, vykalkuluje práci, materiál a montáž, bezplatně vytvoří 3D nákres pro zájemce o krby, popřípadě efektivní krbová kamna, výtečná zahradní kamna, funkční kachlová kamna a populární krbové vložky. Při výstavbě se vždy počítají požadavky zákazníka, užitý materiál a stavební plán. Ojedinělé krby a originální krbová kamna jsou vždy stavěny a navrhovány přesně na míru.

Krbová kamna, povrchová úprava hnědá majolika
Krbová kamna, povrchová úprava hnědá majolika

Návrhy a výstavby soustav pro krbové vložky, propojení nádrží čerpadel a solárních systémů se daří dělat díky letitým zkušenostem zaměstnanců firmy s ostatními odborníky. Zdroje tepla se tak stávají nejen estetickou, tak šetrnou a ekonomicky výhodnou částí domu. Ani na akumulační krby se v nabídce nezapomnělo.

Představovaná krbová kamna se drží na výsluní obliby díky svým tepelným vlastnostem a estetickému vzhledu, ale také díky jednoduchému vestavění bez nenáročného stavění. Do výběru zdrojů tepla byly zahrnuty krbová kamna, věčně populární rustikální krbová kamna a výkonná krbová kamna kachlová. Při výběru krbu se nebojte poradit s našimi odborníky, a tak nebudete mít mrzutosti s vypočítáním tepelné ztráty domu, stavebním nákresem a rozměry komínu. Firma může zabezpečit rovněž montáž konkrétního zdroje tepla.

Vaše nová krbová vložka s výměníkem se dá snadno sloučit s již vestavěnou topnou soupravou v domě, rovněž i s topením v podlaze, propojit s akumulační nádrží, bojlerem a topením v interiéru. Sortiment obsahuje mnoho typů prosklení a rozměrů zmíněných zdrojů tepla, díky čemu se krbová vložka s výměníkem na teplou vodu stane elegantním prvkem interiéru. Zadané technické parametry a dispozice objektu usnadní váš výběr.