Kde koupit koupelnový nábytek i obklady

10.02.2019

Rozsáhlá nabídka zahrnující dlažbu, obklady, baterie, umyvadla, zrcadla, osvětlení, koupelnový nábytek, toalety, vany, nebo kupříkladu sprchové kouty včetně příslušenství, otopná tělesa, ventilátory, barvy, tmely, instalační materiál, LED osvětlení a koupelnové doplňky jsou k mání v přehledném internetovém obchodě Kbkoupelny.cz. Nikoliv pouze levné koupelny jsou dostupné vskutku každému zákazníkovi. Veškeré zboží je dodáváno s až 20procentní slevou, spousta dalších slevových akcí je pak připravena pro podnikatele a velkoodběratele. Podporujeme také české výrobce zařizovacích předmětů.

Koupelnový nábytek
Koupelnový nábytek

Zařizování koupelny nebylo nikdy tak snadné a hospodárné. Při výběru zboží do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že nám za zabalení a dopravu zaplatíte jenom 160 korun. Platbu za objednané zboží pak představuje dobírka při převzetí zásilky. Na veškeré zboží pak poskytujeme záruku v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Případné závady pak odstraňujeme zcela zdarma.

Sortiment zahrnující obklady a dlažby je velmi široký. Koupit si lze klasické koupelnové obklady a dlažbu či jedinečné mozaiky v rozmezí 63 - 2995 Kč. K dispozici tak máte mnoho keramických obkladů. Ze kterých si vybere opravdu každý zákazník. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které jsou vhodné do každé koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, díky kterým bude mít vaše koupelna šmrnc. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Praktické jsou rovněž desky pod umyvadlo například v dřevěném dekoru. Nabízený koupelnový nábytek, či obklady je možné vhodně sladit se sanitou, které jsou také skladem.