Karosářské díly na kamiony

17.09.2020

Při dnešním provozu není vůbec nic divného, když se stanete obětí dopravní nehody. Na jednu stranu se říká, že pokud se pomačkají jenom plechy a plasty, nejde o nic velkého. Zdraví máme všichni ale jenom jedno. Na druhou stranu - i pomačkané plechy je nutné vyměnit, a právě k tomu se hodí kvalitní karosářské díly Convit.

Karosářské díly na kamiony
Karosářské díly na kamiony

Kvalitní karosářské díly na kamiony Scania

Jedny z nejpoužívanějších kamionů na tuzemských silnicích náleží ke značce Scania. Tento švédský výrobce nákladních automobilů sice patří ve svém oboru ke světové špičce, ovšem za profesionální řidiče odpovídat nemůže. Čas od času dojde k nehodě, po níž je nutné použít karosářské díly na kamiony Scania. K dispozici jsou součástky na tři modely, a to model R, model R2010 a na starou Scanii čtvrté generace. Ta už je sice babičkou, ovšem mezi soukromými dopravci je stále hodně oblíbená.

Karosářské díly na kamiony DAF

Nákladní automobily DAF jsou oblíbené nejenom v dálkové dopravě, ale také u soukromých dopravců i komunálních služeb. Zejména kompaktní modely LF 6 se dají využít jak při běžném rozvozu zboží, tak jako nosič kontejnerů nebo jako vůz s hydraulickou rukou. Všechny tyto varianty mají jedno společné, a tím jsou karosářské díly na kamiony DAF. Holandská značka razí stejně jako všichni ostatní cestu co největší standardizace karoserie.

Karosářské díly na kamiony MAN

I když je německá automobilka v posledních letech trochu v ústraní, její nákladní automobily jsou stále oblíbené. Na pohled se sice nejedná o kdovíjak povedené stroje, ovšem to neznamená, že by se s nimi špatně jezdilo. Jako majitelé pak máte k dispozici všechny potřebné karosářské díly na kamiony MAN pro případ, že byste svůj čtyřkolový kolos někde odřeli.

Stali jste se účastníky dopravní nehody a máte odřený truck? Stačí si objednat vhodné karosářské díly. Doprava zboží po ČR zdarma je vítaným bonusem.