Jak se dá koupelně vrátit její původní sláva

12.07.2020

Tuzemské koupelny již dnes většinou netvoří dříve hojně rozšířená umakartová jádra. Ale také zděné koupelny pozvolna chátrají, a tak by se hodilo obléci mnohé z nich do pokrokovějšího hávu. Kompletní rekonstrukce však není nutná. Vyměnění jedné nebo dvou koupelnových částí je často dostačující. Lidé si často vyměňují třeba koupelnová zrcadla, prehistorické vodovodní baterie a starodávnou sanitární keramiku.

Koupelnová zrcadla
Koupelnová zrcadla

Stávající sanitární keramika a její přednosti

Vana a umyvadlo jsou středobodem většiny koupelen. Ovšem také klozet a bidet se stávají stále oblíbenějšími částmi koupelen. Žádná sanitární keramika nestárne tak okatě jako další koupelnové díly, ale rovněž umyvadlu by jednou za čas slušela obměna. Pakliže tedy chcete své koupelně udržet moderní ráz, měli byste udržovat moderní veškeré součásti, kam patří i sanitární keramika.

Vyleštěná koupelnová zrcadla, dodají vaší koupelně slavnostní ráz

Podstatné je, že nová koupelnová zrcadla pořídíte velice levně. Nablýskaná koupelnová zrcadla jsou odrazem pohody celé domácnosti. Nablýskané zrcadlo prozáří každý začínající den, ale nedovede ho zamračit. Když se podíváme po ránu do omšelého, starého, nadto oprýskaného zrcadla, přidá nám to na pohřební náladě bez ohledu na to, co jsme v zrcadle spatřili.

Nakupte si levně novodobé vodovodní baterie

Mluvíme-li o nabídce, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při nákupu vodovodní baterie si budete schopni vybrat přesně tu, která se vám bude zdát nejkrásnější a navíc bude pasovat do vaší koupelny. Nezapomínejte, že vodovodní baterie dovede vyzdvihnout eleganci umyvadla nebo vany, avšak dokáže se podepsat pod výsledný negativní dojem.

Kde se dají levně a jednoduše nakoupit díly do koupelny?

V současnosti lze koupit vybavení do koupelny i v internetových obchodech. Nevěříte? Při zhlédnutí stránek internetového obchodu Lux-aqua.cz se o tom snadno přesvědčíte. Ucelená struktura členění stránek e-shopu a nabízených výrobků zajišťuje, že velmi rychle narazíte právě na to, po čem právě pátráte.